Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Груднева виставка Евгена Шваба в м. Києві у Національній бібліотеці України

21.12.2018

Фотовиставка у Національній бібліотеці України

21 грудня 2018 року наш земляк Евген Шваб разом із співавтором Олександром Маматовим відкрили фотовиставку «На рубежах мужності» у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського.

(читати далі...)

Чудові можливості оздоровлення та відпочинку

20.12.2018

У сучасному ритмі життя, ми не завжди знаходимо можливості потурбуватися про власне здоров`я. Ми часто відкладаємо це до того періоду, коли здоров’я саме не почне нагадувати про себе і про те, що вже настав час пригальмувати робочий і життєвий ритми. Тож періодично кожному із нас потрібен відпочинок, щоб відновити сили і укріпити своє здоров’я. Найкраще впоратись з цими проблемами допоможуть у санаторії «Діброва», який знаходиться в мальовничому куточку Київщини, всього в 80 км від столиці, на околиці міста Біла Церква.

(читати далі...)

Презентація збірника доповідей науково-практичної конференції

18.12.2018

Презентація збірника у приміщенні Овруцької районної бібліотеки

В грудні 2018 року у приміщенні Овруцької районної бібліотеки відбулася презентація нового, нещодавно вийшовшого з друку, збірника доповідей учасників Науково-практичної конференції, яка проходила 20 квітня 2018 року під назвою «Шляхетство Полісся України. Старовинні роди Овруцької шляхти».

(читати далі...)

Фотовиставка Евгена Шваба "На рубежах мужності" у місті Овруч

18.12.2018

Гості та учасники виставки у м. Овруч

18 грудня 2018 року у древньому, славному бойовими традиціями місті Овруч, що на Житомирщині, відкрилася фотовиставка «На рубежах мужності» із циклу «Заради майбутнього», автором якої є наш земляк Евген Шваб

(читати далі...)

Указом Президента України Баранівському Василю Федоровичу вручено державну нагороду

17.12.2018

Орден «За заслуги» ІІІ-го ступеня

Наш земляк доктор філософських наук професор Баранівський ВасильФедорович, Указом Президента України нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ-го ступеня.

(читати далі...)

Вшанування борців за незалежність України у селі Базар

25.11.2018

Початок заходів у селі Базар

У селі Базар Народицького району Житомирської області відбулися заходи присвячені трагічній історії боротьби за незалежність, силі духу, незламності та нескореності. Повстанці Волинської групи Армії УНР ціною власного життя відстояли свої переконання прагнення кращої долі та вибрали право бути українцями.

(читати далі...)

Земляки житомиряни привітали земляків буковинців з 20-річчям

16.11.2018

Земляки житомиряни та земляки буковинці

16 листопада 2018 року у великій залі Київської дитячої школи мистецтв № 5 ім. Левка Ревуцького відбулися урочисті заходи з нагоди 20 – річчя від дня створення громадської організації «Земляцтво буковинців в м. Києві «Буковина».

(читати далі...)

Виставка "Коло буття" майстрині з Овруча Ірини Тюриної

09.11.2018

Земляки на відкритті виставки 9 листопада 2018 р

9 листопада 2018 року в національному музеї «Чорнобиль» у Києві, у колі друзів відкрилася фантастична виставка «Коло буття»: авторська лялька, лялька-оберіг Ірини Тюриної – майстрині з Овруча

(читати далі...)

До 125-річчя Вільської школи

29.10.2018

Вільска школа відзначила 125-річний ювілей

29 жовтня 2018 року в селі Вільськ Черняхівського району відзначено славний ювілей місцевої школи – 125-річчя від дати її побудови.

(читати далі...)

Проведення заходів пам'яті героїв АТО

27.10.2018

Біля Селянщинського спортивного ліцею 27 жовтня 2018 року

27 жовтня 2018 року в Селянщинському спортивному ліцею імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука Черняхівського району відбулися заходи, присвячені пам’яті героїв АТО, які навчалися в вище згаданому навчальному закладі і загинули в зоні АТО, захищаючи незалежність України.

(читати далі...)