Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Фотовиставка «Міста трьох тисячоліть: Коростень, Овруч, Олевськ»

17.01.2018

Відкриття виставки «Міста трьох тисячоліть: Коростень, Овруч, Олевськ»
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

17 січня 2018 року відбулося чудове свято єднання земляків Коростеня, Овруча та Олевська у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського. Єднання думки, єднання духу та краси Поліського краю. На свято відкриття фотовиставки «Міста трьох тисячоліть: Коростень, Овруч, Олевськ» зібрались найкращі представники древлянського краю. Коростенські музики, талановиті виконавці народних пісень привітали присутніх та подарували чарівні хвилини насолоди древлянськими мотивами.

При відкритті виставки виступили керівники міст Коростеня, Овруча та Олевська. Від імені «Земляцтва» з привітальним словом виступили Президент МГО «Земляцтво житомирян» Войтенко Сергій Володимирович та голова Ради МГО «Земляцтво житомирян», перший віце-президент «Земляцтва» Запаловський Йосип Антонович.

Сергій Володимирович Войтенко, Йосип Антонович Запаловський та Володимир Васильович Москаленко

Сергій Володимирович Войтенко, Йосип Антонович Запаловський та Володимир Васильович Москаленко

Народні артисти України Олександр Василенко та Світлана Мирвода вразили публіку своїм неповторним талантом співу.

Велика вдячність усім, хто долучився до культурно-мистецького заходу, хто не байдужий до нашої історії, нашого сьогодення та майбутнього!

Хочу подякувати всім, хто дотичний до створення експозиції та культурно-мистецького супроводу! Всі знають. Я вас люблю і сподіваюсь на подальшу співпрацю!

Завжди з вами і завжди ваш!

Евген Шваб

---
---

---