Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Фотовиставка Евгена Шваба "На рубежах мужності" у місті Овруч

18.12.2018

Гості та учасники виставки у м. Овруч
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

18 грудня 2018 року у древньому, славному бойовими традиціями місті Овруч, що на Житомирщині, відкрилася фотовиставка «На рубежах мужності» із циклу «Заради майбутнього», співавторами якої є наш земляк Евген Шваб та Олександр Маматов .

Виставка відбулась завдяки підтримці та участі Всеукраїнської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій на чолі з Олександром Маматовим.

Автор і організатор виставки Евген Шваб

Презентація виставки відбулась у центральній бібліотеці для дорослих імені Андрія Малишка. На відкриття виставки у місто Овруч із столиці нашої держави прибули на зустріч Перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян» Віктор Барановський та член Ради «Земляцтва» доктор філософських наук, професор, академік АНВОУ та УАПН, заслужений працівник освіти України Василь Баранівський.

Також у відкритті виставки взяли участь:
- заступник голови Овруцької РДА Віктор Пальоний;
- заслужений художник України, керівник Овруцької Малої академії мистецтв та ремесел, автор унікальних виробів – мистецтва із соломки Микола Климович;
- депутати районної та міської рад;
- учасники АТО;
- матері загиблих воїнів, працівники бібліотеки та учні ліцею.

Презентація у арт-вітальні бібліотеки імені Андрія Малишка м. Овруч

Зустріч пройшла у арт-вітальні бібліотеки, у по-домашному теплій обстановці. Організатори виставки дякують всім за теплі слова на адресу організаторів та авторів фотовиставки!

Особлива подяка директору бібліотеки Марії Якимчук, та іії надійним помічницям!

Це надихає на нові творчі проекти!

---
---

---