Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Розширене засідання Президії та Ради МГО "Земляцтво житомирян" наприкінці 2018 року

27.12.2018

Розширене засідання Президії та Ради "Земляцтва" 27 грудня 2018 року
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

27 грудня 2018 року відбулося розширене засідання Президії та Ради МГО «Земляцтво житомирян», де підводили підсумки роботи за рік, що пройшов, та обговорювалися плани роботи на наступний рік.

Про проведену роботу у 2018 році інформували Президент «Земляцтва» Сергій Володимирович Войтенко, голова Ради Йосип Антонович Запаловський та Перший віце-президент Віктор Михайлович Барановський.

Одним із пунктів плану роботи на наступні роки обговорювалося питання про підготовку до святкування 25-річчя МГО «Земляцтво житомирян» 15 березня 2020 року. Розширену інформацію по цій події надав голова Ради «Земляцтва Перший віце-президент Запаловський Йосип Антонович.

Свої пропозиції щодо плану роботи на 2019 рік, а також, щодо святкування 25-річчя «Земляцтва» надали:

- Стретович Володимир Миколайович,
- Ехануров Юрій Іванович
- Сидоржевський Михайло Олексійович
- Гаращук Петро Григорович
- Мельник Сергій Іванович
- Бачинський Евген Анатолійович
Габанець Володимир Васильович

Учасниками зібрання було запропоновано всі доповнення, уточнення та пропозиції щодо плану роботи та підготовки до святкування 25-річчя «Земляцтва» винести на затвердження Президією у січні 2019 року.

Наказом Президента «Земляцтва» за вагомий внесок було нагороджено земляків Мельника Сергія Івановича, Гаращука Петра Григоровича, Кропивницького Віталія Станіславовича Щербину Петра Миколайовича.

Вітальні адреси з ювілейними датами від дня народження було вручено Гашицькому Олександру Васильовичу, Жеревчуку Руслану Володимировичу, Стретовичу Володимиру Миколайовичу та медаль «Древляни» Дембіцькому Володимиру Леонідовичу. А також нагороджено грамотою «Земляцтва» Левковського Миколу Анатолійовича та подякою «Земляцтва» Петровича Василя Сергійовича.

Вручення нагороди Володимиру Леонідовичу Дембіцькому
Вручення нагороди Василю Сергійовичу Петровичу
Вручення нагороди Володимиру Миколайовичу Стретовичу
Вручення нагороди Олександру Васильовичу Гашицькому

Олександр Васильович Гашицький відсвяткував свій 70-річний ювілей, але продовжує приймати активну участь у громадському житті, за його активної підтримки була проведена в місті Києві виставка картин житомирського художника Сергія Носка.

Олекса Трачук

На зібранні виступив Олекса Трачук, кандидат історичних наук, із пропозицією про співпрацю «Земляцтва» з групою науковців істориків, дослідників історії правобережного Полісся на основі спадщини Олександра Оглобина.

Самодіяльний художній колектив "Різнобарв'я"

Учасників зібрання привітав самодіяльний художній колектив «Різнобарв’я», за що земляки були вдячні артистам цього колективу.

---
---

---