Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Щедре свято Миколая у Йосипівці

07.01.2019

Щедре свято Миколая, Йосипівка
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Це особливе свято і для малих, і для дорослих. З нетерпінням його чекали і Йосипівські школярі. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються! Вранці, 19 грудня, кожна дитина нашої школи в себе на парті знайшла подарунок від Чудотворця, за що дякуємо Ставищенській сільській раді.

Якраз у переддень свята за сприяння голови Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади Габенця Володимира Васильовича було встановлено вікна в прибудовану частину Йосипівської школи. Але на цьому дива не скінчилися…

Приємним сюрпризом виявився візит нашого земляка, колишнього учня нашої школи Мотицького Леоніда Станіславовича та Габенця Володимира Васильовича. Вони порадували діток квитками на новорічну виставу «Попелюшка», яка відбулася в національному академічному драмтеатрі ім.Івана Франка на початку 2019 роцу та солодкими пакунками.

Отож, щоріч Миколай кличе за собою людей, пропонує стати поруч і робити добро задля інших. Одні ще сумніваються… Хтось уже зробив перший крок. А деякі давно і впевнено ідуть за ним, за Святим Угодником, несучи радість дітям.

Колектив школи, діти, батьки висловлюють щиру подяку Габенцю В.В., Мотицькому Л.С. та депутатському корпусу Ставищенської сільської ради за доброту та ті щедрі справи, які вони роблять на теренах рідної Брусилівщини. Хай Новий рік принесе всім вам удачу у справах, віру у свої можливості та буде плідним на добро, багатим на щастя та здоров’я.

О.Кушнір, директор школи.

---
---

---