Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Житомиряни в гостях у Чернігівського земляцтва з нагоди 23-ї річниці утворення

11.01.2019

Зібрання Чернігівського земляцтва з нагоди 23-ї річниці утворення
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

11 січня 2019 року на зібрання Чернігівського земляцтва з нагоди 23-ї річниці утворення прибули представники районної державної адміністрації та районної ради, селищні і сільські голови та старости чернігівського краю, а також багато активістів у земляцькій біографії котрих багато добрих справ.

Гостями зібрання були керівники всіх земляцтв областей України, заступник Київського міського голови, владика Євстратій – архієпископ Чернігівський і Ніжинський, керівник інформаційного відділу Київської патріархії, секретар Священного Синоду УПЦ КП, який доклав значних зусиль у здобутті Українською православною церквою права бути рівними серед рівних. А також були присутні народні депутати України, які представляли велику чернігівську громаду.

Від імені «Земляцтва житомирян» на урочистостях були присутні Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян», Перший віце-президент «Земляцтва» Запаловський Йосип Антонович та Перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян», виконавчий директор Барановський Віктор Михайлович, які особисто вітали своїх сусідів земляків із 23-ю річницею від дня утворення.

Для учасників зборів та гостей по периметру холу були розташовані фотовиставки про діяльність земляцтва за 22 роки, а в центрі – міні-виставки творів народних майстрів Чернігівщини, художня виставка обласного художнього музею імені Григорія Галагана.

Спілкування перед початком урочистостей

Прибуваючі земляки та гості впродовж двох годин спілкувалися, оглядали виставки.

На фасадному банері глядацької зали поле з квітами, по центру банера розташований великий екран, під ним – сцена. Сцена та глядацька зала умовно розділяли павільйон на три частини. На тильній стіні зали – банер з пейзажами Полісся.

На екрані з 16:00 до 17:00 демонструвалися фотографії про діяльність земляцтва в 2018 році. У довільному русі звучали пісні у виконанні ансамблів народної пісні з районів Чернігівщини.

Рівно о 17:00 погасло світло у залі, а на сцену піднялися зразковий хор «Сяйво» Ніжинської дитячої музичної школи та капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру, які відкрили офіційну часину урочистих зборів.

Прямо під час зібрання було укладено Меморандуму про співпрацю Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» на 2019 рік.

Представники "Земляцтва" серед поважних гостей

Голова Ради Чернігівського земляцтва Віктор Ткаченко у своїй промові зазначив, що сьогодні активно працюють багато земляцьких організацій, що вболівають і за долю держави, і за долю своїх земляків, котрі нині мешкають на священних теренах нашої Батьківщини, прагнучи зберегти вікові традиції пращурів, пережити всілякі реформаторські експерименти чиновників різного рангу. Добре, що земля, благословенна Богом, родить рясно жито-пшеницю, що не впадають у розпач рядові українці, бо все-таки вірять у майбутнє рідної країни. І з ними поряд знаходитесь ви, люди високого обов’язку та честі.

«Низький уклін всім тим, хто на рідній землі по обидва берега Дніпра для рідної землі примножує її добробут».

---
---

---