Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Координаторська булава перейшла до Буковинців

24.01.2019

Передача координаторства Асоціації земляцьких організацій 24 січня 2019 року
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

На початку 2019 року відбулася передача координаторства Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від ГО «Черкаське земляцтво «Шевченків край» до ГО «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина».

Кожні півроку одне із земляцтв у Києві отримує право та привілей очолювати діяльність столичних земляцьких об’єднань, виступати в ролі її координатора. Цього разу черга дійшла до БУКОВИНИ. 24 січня 2019 року буковинці приймали поважних гостей – керівників земляцтв столиці України на чолі з президентом Асоціації земляцтв – чернігівцем Віктором Вікторовичем Ткаченком.

Йосип Антонович Запаловський та Віктор Михайлович Барановський серед поважних гостей

Міжнародну громадську організацію «Земляцтво житомирян» представляли Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян», Перший віце-президент «Земляцтва» Запаловський Йосип Антонович та Перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян», виконавчий директор Барановський Віктор Михайлович.

Момент передачі координаторської булави

Голова ГО «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина» Валерій Іванович Цибух прийняв символічну «координаційну» булаву та висловив слова вдячності за виявлену честь, а також інформував спільноту про конкретну програму дій на період головування земляцтва буковинців. Він завірив, що ГО «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина» буде гідно працювати на зміцнення земляцького руху і єднання України.

---
---

---