Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Про будівництво храму в с. Мала Зубівщина

03.02.2019

В храмі Святого Миколи Чудотворця в с. Мала Зубівщина
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

Нещодавно відбулись перемовини радника президента МГО «Земляцтво Житомирян» Миколи Володимировича Чугаєвського із засновником будівництва храму Святого Миколи Чудотворця в с. Мала Зубівщина Коростенського району Житомирської області Людмилою Іванівною Слупачик, членом земляцтва Житомирян.

В ході перемовин Людмила Іванівна повідомила, що у 2011 році на її Малій Батьківшині в с. Мала Зубівщина за її ініціативою, власні кошти та підтримкою її сім’ї – чоловіка Слупачика Віталія Федоровича, сина – Слупачика Олександра Віталійовича, із залученням частково коштів спонсорів розпочато будівництво храму Святого Миколи Чудотворця.

В 2015 році храм в основному збудований і освячений. В ньому уже проводяться богослужіння. Людмилу Іванівну Слупачик обрали старостою цього храму

Розпочато будівництво трапезної і дзвіниці. Зокрема, по трапезній виконані роботи по спорудженню стін, даху, монтажу вікон та дверей; по дзвіниці – збудовані фундамент, стіни і започатковані роботи по перекриттю даху та встановленню дзвонів.

Станом на січень 2019 р. залишились невирішеними питання добудови цих об’єктів, розробки технічної документації, придбання дзвонів, окремих будівельних матеріалів та благоустрою території храму через нестачу фінансових коштів.

Проводяться організаційні заходи по залученю коштів для завершення будівельних робіт храму.

Церковна спільнота храму Святого Миколи Чудотворця запрошує членів земляцтва Житомирян, всіх вірян і небайдужих громадян відвідати храм і до співпраці.

Більш детальну інформацію і контактні телефони можна отримати у виконавчій дирекції МГО «Земляцтво житомирян».

М.В. Чугаєвський,
радник президента МГО «Земляцтво Житомирян»

---
---

---