Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Презентація книги Зої Кучерявої «Дива в реальності»

10.04.2019

На презентації книги Зої Кучерявої 10 квітня 2019 року
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

10 квітня 2019 р. у малій залі Будинку письменників України (Київ) відбувся творчий вечір заслуженого діяча мистецтв України Зої Кучерявої. Творчий доробок письменниці складають 12 книжок та 3 аудіоальбоми пісень у співпраці з композиторами та виконавцями. На цьому святі Зоя Кучерява презентувала дві нових книжки: “Дива в реальності” (новели) та альбом “Дует сестер” (графіка,живопис Любові Слободської-члена Національної спілки художників України) та поезії Зої Кучерявої. Книжки вийшли у видавництві “Український письменник”.

Зоя Кучерява про свою нову книгу

Літературна бесіда,перегляд репродукцій картин рідної сестри Зої Кучерявої – Любові Слободської, камерний концерт – пісні на вірші поетеси у виконанні народної артистки України Світлани Мирводи, заслуженої артистки Оксани Нестеренко, лауреатів міжнародних конкурсів Світлани Коваленко та Оксани Марчун. Це був натхненний, красивий подарунок гостям свята.

Віктор Михайлович Барановський з вітальною промовою

Привітати авторку нової книги прийшли друзі та колег Зої Олексіївни та багато земляків. Віктор Михайлович Барановський в своїй вітальній промові, на основі власних досліджень, розповів про шляхетні корені родини Зої Олексіївни.

Вечір відбувся за сприяння НСП України та МГО “Земляцтво житомирян”. Зі щирими словами виступили голова спілки письменників України Михайло Олексійович Сидоржевський та віце-президент МГО “Земляцтво житомирян” Віктор Михайлович Барановський.

Лауреат всеукраїнських конкурсів Світлана Коваленко
Заслужена артистка України Оксана Нестеренко
Народна артистка України Світлана Мирвода
Спілкування з авторкою після концерту
---
---

---