Спільне засідання Президії та Ради

12.09.2019

Учасники спільних зборів 12 вересня 2019 р

12 вересня 2019 року відбулося спільне засідання Президії та Ради МГО «Земляцтво житомирян».

На початку засідання Президент «Земляцтва» Сергій Володимирович Войтенко поінформував присутніх про діяльність організації за період із січня по вересень 2019 року – роботу признано задовільною.

Голова Ради «Земляцтва», Перший віце-президент Йосип Антонович Запаловський ініціював обговорення питання про заходи, присвячені відзначенню 25-річчю МГО «Земляцтво житомирян від дати заснування організації яке настане 15 березня 2020 року.

Одним із цікавих заходів було запропоновано створення документального фільму про діяльність нашої організації.

Рішенням присутніх 25-у річницю існування нашої організації було запропоновано відзначити урочистими зборами 27 травня 2020 року.

Наступним пунктом розглядалося питання координаторства МГО «Земляцтво житомирян» у асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України».

Перший віце-президент «Земляцтва», виконавчий директор Барановський Віктор Михайлович поінформував, що у січні 2020 року наше земляцтво приймає координаторську «Булаву» – символ координатора асоціації земляцьких організацій від земляцтва «Хмельниччина», та продовж наступних шести місяців буде здійснювати почесний обов’язок по керуванню діяльністю усіх земляцтв – членів асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» в місті Киеві.

Також розглядалося питання про внесення змін до статуту земляцтва (інформував виконавчий директор Барановський Віктор Михайлович). Після обговорення присутніми на зборах зміни до статуту були затверджені.

---
---
---