Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Обласний турнір на Кубок Міністра оборони України до Дня захисника України

12.10.2019

Турнір на Кубок Міністра оборони України
  • Поделиться в facebook
  • Поделиться в twitter

Згідно Програми про співпрацю між Міністерством оборони України, Житомирською обласною державною адміністрацією, Житомирською обласною Радою та Міжнародною громадською організацією «Земляцтво житомирян» 12 жовтня 2019 року в м. Житомирі в залі ФОК відбувся обласний турнір з міні-футболу на кубок Міністра оборони України, присвячений Дню захисника України серед допризовної молоді.

Урочисте підняття прапору на честь відкриття обласного турніру з міні-футболу

Учасників турніру привітали члени організаційного комітету турніру – радник Державного секретаря Міністерства оборони України Грищенко Дмитро Степанович, начальник Управління національно-патріотичного виховання Обласної державної адміністрації Гресь Світлана Миколаївна, депутат обласної Ради, начальник Відділу освіти Черняхівської РДА Сташенко Григорій Федорович, радник Президента МГО «Земляцтво Житомирян» Чугаєвський Микола Володимирович, Голова Асоціації футзалу Житомирської області Таран Віктор Леонідович.

Команди учасники Обласного турніру з мініфутболу

В турнірі прийняли участь відповідальні працівники обласної державної адміністрації, обласної Ради, обласного військового комісаріату, мистецькі колективи, військовий духовий оркестр, працівники телебачення та преси.

Вручення нагород кращим гравцям турніру

До фінальних змагань в м. Житомир з’їхались вісім найсильніших команд юнаків області. Перед цим відбулись районні та зональні змагання з міні-футболу, в яких взяли участь 150 команд з усієї області. У фінальному матчі перемогла команда Коростенського міського колегіуму, а друге місце здобула середньоосвітня школа № 16 м. Житомира.

Переможці фінального поединку команда Коростенського міського колегіуму з нагородами спільно з членами оргкомітету і Почесними гостями турніру

Обидві команди отримали відповідні Кубки Міністра Оборони України з врученням медалей за перше та друге місця. Також вони отримали дипломи та подарунки від Голови Житомирської обласної державної адміністрації Бунечка Віталія Івановича. Крім того, всі переможці турніру з команди Коростенського колегіуму отримали матеріальні винагороди від МГО «Земляцтво Житомирян».

Організатори турніру при підведенні підсумків роботи висловили наміри провести в 2020 році Всеукраїнський турнір з мініфутболу на Кубок Міністра Оборони України присвячений Дню захисника України.

М.В. Чугаєвський,
МГО «Земляцтво Житомирян»

---
---

---