Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

День Деруна 14 вересня 2019

14.09.2019

День Деруна 2019

14 вересня 2019 в центральному парку міста Коростеня відбувся одинадцятий найсмачніший та найкреативніший Міжнародний фестиваль дерунів – День Деруна!

(далі...)

Спільне засідання Президії та Ради

12.09.2019

Учасники спільних зборів 12 вересня 2019 р

12 вересня 2019 року відбулося спільне засідання Президії та Ради МГО «Земляцтво житомирян» у місті Києві.

(далі...)

Творчий вечір з нагоди 80-річчя Валерія Шевчука

11.09.2019

Віктор Михайлович Барановський, Йосип Антонович Запаловський та Валерій Олександрович Шевчук

У Будинку Національної спілки письменників України відбувся творчий вечір з нагоди 80-річчя Валерія Шевчука, а також презентація нових книжок Валерія Шевчука. Привітати Валерія Шевчука прийшли представники «Земляцтва», друзі, однодумці та поціновувачі його таланту.

(далі...)

Вітаємо із Днем знань

02.09.2019

Вітаємо з Днем знань

Дорогі наші земляки! Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.

(далі...)

Фотовиставка за участю Евгена Шваба «Осіннє золото»

01.09.2019

Фотовиставка Осіннє золото

Фотовиставка за участю Евгена Шваба «Осіннє золото», яка висвітлює красу природи у період осінніх метаморфоз, відбудеться у конференц-холі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського за адресою: проспект Голосіївський, 3, станція метро «Деміївська». Виставка відкрита для відвідувачів з 5 вересня по 5 жовтня 2019 року щодня, крім суботи та неділі, з 9. 30 год. до 17. 30 год. Вхід вільний. Запрошуємо всіх бажаючих!

(далі...)

Зібрання вихідців із Овруцької околичної шляхти

16.08.2019

На зібранні представників шляхетних родів Овруцької околичної шляхти

У приміщенні ПК ЗАТ «Більшовик» за підтримки земляцтва відбулося зібрання вихідців із Овруцької (Зошської) околичної шляхти, а саме роду Скуратовських (Шкуратовських) із села Скурати Малинського району Житомирської області.

(далі...)

Координаторська булава перейшла до земляцтва «Хмельниччина»

10.07.2019

Михайло Степанович Каплун приймає координаторську булаву від Валерія Івановича Цибуха

10 липня 2019 року відбулася церемонія передачі координаторства спілки громадських організацій «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від громадської організації «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина» до громадської організації «Земляцтво «Хмельниччина».

(далі...)

Знайомство з луком та стрілами

06.07.2019

Знайомство з луком та стрілами

На стадіоні Спартак міста Києва представники МГО «Земляцтво житомирян» спільно із «Земляцтвом буковинців в м. Києві «Буковина» – координатором Асоціації земляцтв України та з Федерацією cтрільби з лука Київської області прийняли участь у спортивно-розважальному заході «Знайомство з луком та стрілами», метою якого була популяризації спорту та земляцького руху в Україні.

(далі...)

Співпраця в проведенні фестивалю документального патріотичного кіно в м. Житомирі

26.06.2019

Керівники земляцтва на зустрічі із громадською діячкою Левковською Ганною Вікторівною

26 червня 2019 року відбулася зустріч керівників МГО «Земляцтво житомирян» із громадською діячкою Левковською Ганною Вікторівною, яка багато років займається організацією фестивалів документального патріотичного кіно в Україні

(далі...)

Овруцький районний фестиваль автентичної культури української шляхти

06.06.2019

Овруцький районний фестиваль автентичної культури поліської шляхти

16 червня 2019 року в с. Гошів відбувся Овруцький районний фестиваль автентичної культури поліської шляхти, організаторами якого виступили МГО «Земляцтво житомирян» та Овруцька міська рада.

(далі...)
---