Пошук по сайту

Поиск

Підписка

RSSRSS

Перегляди

Flag Counter
Відвідувачі

Турнір на кубок Міністра Оборони України пам’яті Героїв АТО

26.10.2019

Турнір на кубок Міністра Оборони України пам’яті Героїв АТО

В Селянщинському спортивному ліцеї 26 жовтня 2019 року проведений турнір з мініфутболу на Кубок Міністра Оборони України, присвячений пам’яті Героїв АТО, кращих земляків-вихідців цього навчального закладу, який нині носить назву наших героїв – Олександра Голяченка і Дмитра Литвинчука.

(читати далі...)

Обласний турнір на Кубок Міністра оборони України до Дня захисника України

12.10.2019

Турнір на Кубок Міністра оборони України

12 жовтня 2019 року в м. Житомирі в залі ФОК відбувся обласний турнір з міні-футболу на кубок Міністра оборони України, присвячений Дню захисника України серед допризовної молоді

(читати далі...)

Печери Звіриницьких монахів

11.10.2019

Звіриницький монастир

В рамках заходів, що проводяться асоціацією земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», представники МГО «Земляцтво житомирян» побували у Старовинному монастирі Святого Миколая та Звіринецьких печерах, які знаходяться в історичній місцевості Звіринець міста Києва на території Звіринецького печерного монастиря

(читати далі...)

Овруцький районний фестиваль автентичної культури української шляхти

06.06.2019

Овруцький районний фестиваль автентичної культури поліської шляхти

16 червня 2019 року в с. Гошів відбувся Овруцький районний фестиваль автентичної культури поліської шляхти, організаторами якого виступили МГО «Земляцтво житомирян» та Овруцька міська рада.

(читати далі...)

Матеріали до виступу на засіданні Президії та Ради "Земляцтва" Олексія Трачука

27.12.2018

Кандидат історичних наук Олексій Васильович Трачук

Вчений займався комплексним дослідженням проблеми Правобережної України, зокрема Правобережного Полісся, в її історично-промисловому розвитку на ґрунті вивчення окремих промислових галузей, у першу чергу металургійної. Ця проблема визначила основний зміст наукової діяльності дослідника впродовж 1930-х рр.

(читати далі...)

Спільний захід в складі Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України»

08.06.2018

Делегація керівників земляцтв областей України

1-2 червня 2018 року «Товариство «Вінничани в Києві» на чолі з Володимиром Продивусом приймало делегацію керівників земляцтв областей України. Гості, протягом двох діб знайомились з історико-культурною спадщиною Вінницької області.

(читати далі...)

Науково-практична конференція «Шляхетство полісся України. Старовинні роди Овруцької шляхти»

20.04.2018

Виступає Баранівський Василь Федорович – докт. філос. наук, професор, академік АНВО України, академік УАПН, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри суспільних наук ВНЗ «Національна академія управління»

Міжнародна громадська організація «Земляцтво Житомирян» 20 квітня 2018 року провела науково-практичну конференцію «Шляхетство полісся України. Старовинні роди Овруцької шляхти».

(читати далі...)

Про історію древлянського краю та роду Баранівських у ньому

16.01.2018

Баранівський Василь Федорович

Вийшла з друку книга під назвою Родовід БАРАНІВСЬКОГО ВАСИЛЯ ФЕДОРОВИЧА та його близьких родичів. У книзі на фоні історичного становлення та розвитку древлянської, руської, поліської людності висвітлюється загальна історія одного із древніх українських родів – Баранівських (Барановських), корені якого, тяглість буття та історія загалом, окреслені означеними вище демографічними та культурно-історичними ореолами.

(читати далі...)

Суспільно-науковий проект «Шляхетство як історико-культурний та державо-творчий феномен України»

16.12.2017

Конференція «Шляхетство як історико-культурний та державо-творчий феномен України»

Міжнародна громадська організація «Земляцтво Житомирян» у 2017 році започаткувала суспільно-науковий проект «Шляхетство як історико-культурний та державо-творчий феномен України». У рамках цього проекту планується проводити щорічні науково-практичні конференції, присвячені історії, культурі феномену шляхти на теренах України, її ролі в державо-творчих та громадських процесах.

(читати далі...)

Шкільний інвентар із Голандії для шкіл Житомирщини

12.12.2017

Парти та стільці від голандського фонду

12 грудня 2017 року школи Житомирщини отримали шкільні меблі, передані голандським благодійним фондом «Допоможи Україні». Ініціатором заходу в котрий раз виступила Міжнародна громадська організація «Земляцтво житомирян» в місті Києві. На цей раз шкільні парти та стільці потрапили до шкліл Брусилівського та Баранівського районів Житомирської області.

(читати далі...)