Матеріали до виступу на засіданні Президії та Ради "Земляцтва" Олексія Трачука

27.12.2018

Кандидат історичних наук Олексій Васильович Трачук

Вчений займався комплексним дослідженням проблеми Правобережної України, зокрема Правобережного Полісся, в її історично-промисловому розвитку на ґрунті вивчення окремих промислових галузей, у першу чергу металургійної. Ця проблема визначила основний зміст наукової діяльності дослідника впродовж 1930-х рр.

(читати далі...)

Спільний захід в складі Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України»

08.06.2018

Делегація керівників земляцтв областей України

1-2 червня 2018 року «Товариство «Вінничани в Києві» на чолі з Володимиром Продивусом приймало делегацію керівників земляцтв областей України. Гості, протягом двох діб знайомились з історико-культурною спадщиною Вінницької області.

(читати далі...)

Науково-практична конференція «Шляхетство полісся України. Старовинні роди Овруцької шляхти»

20.04.2018

Виступає Баранівський Василь Федорович – докт. філос. наук, професор, академік АНВО України, академік УАПН, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри суспільних наук ВНЗ «Національна академія управління»

Міжнародна громадська організація «Земляцтво Житомирян» 20 квітня 2018 року провела науково-практичну конференцію «Шляхетство полісся України. Старовинні роди Овруцької шляхти».

(читати далі...)

Про історію древлянського краю та роду Баранівських у ньому

16.01.2018

Баранівський Василь Федорович

Вийшла з друку книга під назвою Родовід БАРАНІВСЬКОГО ВАСИЛЯ ФЕДОРОВИЧА та його близьких родичів. У книзі на фоні історичного становлення та розвитку древлянської, руської, поліської людності висвітлюється загальна історія одного із древніх українських родів – Баранівських (Барановських), корені якого, тяглість буття та історія загалом, окреслені означеними вище демографічними та культурно-історичними ореолами.

(читати далі...)

Суспільно-науковий проект «Шляхетство як історико-культурний та державо-творчий феномен України»

16.12.2017

Конференція «Шляхетство як історико-культурний та державо-творчий феномен України»

Міжнародна громадська організація «Земляцтво Житомирян» у 2017 році започаткувала суспільно-науковий проект «Шляхетство як історико-культурний та державо-творчий феномен України». У рамках цього проекту планується проводити щорічні науково-практичні конференції, присвячені історії, культурі феномену шляхти на теренах України, її ролі в державо-творчих та громадських процесах.

(читати далі...)

Шкільний інвентар із Голандії для шкіл Житомирщини

12.12.2017

Парти та стільці від голандського фонду

12 грудня 2017 року школи Житомирщини отримали шкільні меблі, передані голандським благодійним фондом «Допоможи Україні». Ініціатором заходу в котрий раз виступила Міжнародна громадська організація «Земляцтво житомирян» в місті Києві. На цей раз шкільні парти та стільці потрапили до шкліл Брусилівського та Баранівського районів Житомирської області.

(читати далі...)

Волонтери допомагають укріплювати медично-технічну базу Нацгвардії

21.11.2017

Гаращук Петро Григорович

21 листопада у день святкування Гідності та Свободи до Національної гвардії надійшла чергова волонтерська допомога – сучасні автомобілі для санітарної допомоги у зоні АТО.

(читати далі...)

Спільна делегація відвідала школи с. Довбиш та с. Першотравенськ

10.11.2017

Представник фонду в Україні Гуринчук Юрій Петрович, представник фонду Help Oekraine в Нідерландах Майдерт, Перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян» Барановський Віктор Михайлович, директор Довбиської загальноосвітньої школи Хомяк Олег Михайлович, п

Спільна делегація представників «Земляцтва» та благодійної організації Help Oekraine із Нідерландів відвідала школи с. Довбиш та с. Першотравенськ Баранівського району Житомирської області, яким була надана гуманітарна допомога.

(читати далі...)

Збори членів Овруцького відділення Земляцтва

23.03.2016

23.03.2016 р. відбулися збори членів Овруцького відділення Земляцтва присвячені 15-річчю від дня його створення.

(читати далі...)

Звітно-виборчі збори членів Любарського відділення

18.03.2016

18.03.2016 р. відбулися звітно-виборчі збори членів Любарського відділення Земляцтва. У зборах прийняли участь члени Земляцтва та запрошені керівники Любарського району

(читати далі...)