Науковий огляд історії древлян та Древлянського князівства

08.06.2020

Огляд історії древлян, Древлянського князівства, їх ролі в становленні слов’ян.

Переконливе обґрунтування наявності об’єктивної світової тенденції щодо посилення тяжіння народів до національного самовизначення, створення національних держав дають іноземні та вітчизняні філософи і політологи.

(читати далі...)

Цікаві факти про Житомирщину

26.01.2019

Берег Соколовського кар’єру поблизу Житомира

Пропонуємо до вашої уваги цікаві вражаючі факти про Житомирщину, які точно змусять вас пильніше придивитися до цього цікавого краю.

(читати далі...)

Маєток Терещенка 19 ст.

21.11.2011

Старовинний маєток серед лісу над річкою ТетеревомМаєток Терещенка /19 ст./ с. Дениші Житомирського району. Збереглись архітектурні деталі прикрас будинку у вигляді ліпних фресок, ніш для статуй, пілястр, портиків, східців, колон.

(читати далі...)

Музей партизанської слави в селі Словечно

10.11.2011

ФОЙЄ МУЗЕЮ  Партизанської слави в селі Словечно Овруцького районуДелегація МГО «Земляцтво житомирян» в честь 70-річчя партизанського руху на Україні відвідала місто Овруч та Музей партизанської слави в селі Словечно Овруцького району.

(читати далі...)

Житомирщина - мальовничий куточок України

08.09.2011

Житомирщина

Житомирщина – мальовничий куточок України на північному заході Східноєвропейської рівнини в зонах хвойних і змішаних лісів, в умовах помірно-континентального клімату.
Перші згадки про цей регіон Полісся сягають сивої давнини, про що свідчать поселення та кургани доби бронзи, залишки давніх городищ древлян 10-13 століть.

(читати далі...)