Фотовиставка за участю Евгена Шваба «Осіннє золото»

01.09.2019

Фотовиставка Осіннє золото

Веселе літо згасло. Незвично холодно стає вранці й уночі. Йде пора густих ранкових туманів. Лише вдень пригріває сонечко, намагається нагадати про літо.

Природа, немов прагнучи продовжити своє життя, знаходить яскраві, соковиті фарби. Листя на деревах змагаються в багатстві відтінків: від скромних ніжно-жовтих до багряних і пурпурових. Буйство кольорів підкреслює гармонію в природі.

Поблискують павутинки, яскраво горять кисті горобини та калини, тягнуться до сонця останні осінні квіти, ліс дарує різноманітні гриби та ягоди. Настає золота осінь, найкрасивіша пора року, яку оспівували художники, композитори, поети.

Наш земляк Євген Шваб спільно з колективом фотохудожників Олександром Вадісом, Олександром Задорожним, Андрієм Ковалевським, Олександром Лепетуном, Іриною Літічевською, Олександром Маматовим та Володимиром Фаліним підготували фотовиставку «Осіннє золото», яка висвітлює красу природи у період осінніх метаморфоз.

Фотовиставка розпочала свою роботу у конференц-холі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського за адресою: проспект Голосіївський, 3, станція метро «Деміївська».

Виставка відкрита для відвідувачів з 5 вересня по 5 жовтня 2019 року щодня, крім суботи та неділі, з 9. 30 год. До 17. 30 год.

Вхід вільний.

Запрошуємо усіх бажаючих!

---
---
---