Персональна фотовиставка Антоновича Валеріана

15.10.2013

Фотовиставка Антоновича Валеріана

15 жовтня у вівторок о 16 годині в Українському Домі відкрилася персональна фотовиставка нашого земляка АНТОНОВИЧА ВАЛЕРІАНА.

На виставці були представлені роботи різних років, охоплюючи 30- річний період творчості майстра, якому виповнилося 45.

ВАЛЕРІАН АНТОНОВИЧ . Фотохудожник. Телеоператор. Режисер. Член спілки журналістів України. Викладач фотомистецтва коледжу Київського Національного Університету технологій та дизайну.

Почав фотографувати у 7 років. Перший фотоапарат -ФЕД-2 (подарунок дідуся). Закінчив Київський театральний інститут по спеціальності «Оператор кіно і телебачення». Працював телеоператором на Першому Національному каналі. Як фоторепортер співпрацює з впливовими українськими виданнями. Бере участь у фотовиставках, зокрема газети «День». Організатор серії національних та міжнародних фото пленерів Україною.

Автор бажає поділитися частиною світу, який оточує його. Світ різноманітний і суперечливий, яскравий і правдивий. Це світ очима художника і репортера, який завжди в епіцентрі подій. Це світ філософа, який спостерігає і співпереживає. Це світ романтика, який дивується непередбачуваності і реаліста, який прагне впливати на суспільну думку …

Репортажне фото і пейзажі – два фаворити майстра. Якби не був фотографом, то став би політиком, бо має енергію і темперамент. Його приваблюють сильні українські характери, одержимі своєю професією. Серед інших робіт представлені фотографії , зроблені під час подорожі до Америки. Вони об’єднані назвою «Американський щоденник». Ця подорож вплинула на фотографа, розвіявши американські міфи …

Пейзаж

1100 лет городу Житомиру

---