Шкільний інвентар із Голандії для шкіл Житомирщини

12.12.2017

Парти та стільці від голандського благодійного фонду

12 грудня 2017 року школи Житомирщини отримали шкільні меблі, передані голандським благодійним фондом «Допоможи Україні».

Ініціатором заходу в котрий раз виступила Міжнародна громадська організація «Земляцтво житомирян» в місті Києві. На цей раз шкільні парти та стільці потрапили до шкліл Брусилівського, Баранівського, Ємельчінського, Олевского та Попільнянського районів Житомирської області.

Ященко Леся Василівна, Габенець Володимир Васильович, Мотицький Леонід Станіславович серед отримувачів шкільного інвентарю

Приймав участь у заходах і член президії земляцтва та голова Брусилівського відділення Мотицький Леонід Станіславович, який допомогав в отриманні шкільного інвентарю для Йсипівської загальноосвітньої школи, в якій сам колись навчався.

Сприяв проведенню цього заходу голова Брусилівської селищної ради Габенець Володимир Васильович, який під час своєї промови відзначив велику роль наших голадських друзів, з котрими працюємо не вже не перший рік.

Багато зусиль приклала в. о. старости Озерян Леся Василівна Ященко, щоб цей захід відбувся. Був проведений великий обсяг роботи по оформленню, розтаможуванні, зберіганню та розподілу цього вантажу.

Хотілося б відмітити представника благодійного фонду в Україні Юрія Петровича Гуринчука, дякуючи якому наші земляки регулярно отримують благодійну допомогу.

Всі хто отримував цого разу парти і стільці залишилися задоволені і щиро дякували організаторам і всім тим, хто допомагав в отриманні данного шкільного інвентарю.

Різні по висоті стільці

Більше 200 парт приготовлені для видачі

Парти для молодших класів

Завантаження партами вантажівки

Завантаження партами автівок

Парти завантажуються в мікроавтобус

Вантажівка з причепом завантажує шкільні меблі

Меблі поїхали до своїх шкіл

---