Координаторська булава перейшла до земляцтва «Хмельниччина»

10.07.2019

Михайло Степанович Каплун приймає координаторську булаву від Валерія Івановича Цибуха

10 липня 2019 року відбулася урочиста церемонія передачі координаторства спілки громадських організацій «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» від громадської організації «Земляцтво буковинців в місті Києві «Буковина» до громадської організації «Земляцтво «Хмельниччина».

Голова земляцтва «Буковина» Валерій Іванович Цибух проінформував спільноту про виконану програму дій за період головування та зазначив, що під час координування Асоціацією представники Буковини намагались зробити максимум можливого, щоб познайомити представників всіх регіонів України з містом Чернівці та Чернівецькою областю, продемонструвати потужний потенціал Буковини, познайомити колег з історією та духовною спадщиною області.

Віктор Михайлович Барановський на церемонії передачі координаторства

Крім того, як голова «Земляцтва буковинців в м. Києві «Буковина», а також як координатор СГО «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» Валерій Іванович Цибух прийняв участь та виступив із промовою на відкритті першого Овруцького фестивалю автентичної культури української шляхти, який відбувся вперше не тільки на території Житомирщині але і в Україні взагалі, і який був заснований та організований завдяки зусиллям МГО «Земляцтво житомирян», Овруцької міської ради та Гошівської старостинської громади.

Президент СГО «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» Віктор Ткаченко подякував Валерію Цибуху за успішне координування роботою земляцьких організацій України та висловив надію, що досвід буковинців буде плідно використаний колегами з інших регіонів України.

Голова земляцтва «Буковина» урочисто передав булаву земляцького руху – голові земляцтва «Хмельниччина» Михайлу Степановичу Каплуну.

---
---
---