Зустріч керівників житомирського та миколаївського земляцтв

20.02.2020

Сергій Володимирович Войтенко, Анатолій Кирилович Кінах та Йосип Антонович Запаловський

20 лютого 2020 року відбулася зустріч керівників житомирського та миколаївського земляцтв – президента МГО «Земляцтво житомирян» Сергія Володимировича Войтенка та Голови Ради МГО «Земляцтво житомирян» Йосипа Антоновича Запаловського з президентом Громадської організації «Миколаївське земляцтво «Миколаївщина» Анатолієм Кириловичем Кінахом.

Під час зустрічі обговорювалися питання про співпрацю як між нашими земляцтвами, так і про співробітництво з громадською спілкою «Рада земляцтв областей та регіонів України».

Анатолій Кирилович Кінах є президентом Українського союзу промисловців і підприємців, а Сергій Володимирович Войтенко є генеральним директором одного з найбільших в Україні торгово-виробничого підприємства Агромат, тому знайшлося багато актуальних для обговорення питань і були відпрацьовані домовленості для подальшого співробітництва.

Крім того, Анатолій Кирилович Кінах з задоволенням прийняв пропозицію про участь в наступному заході житомирського земляцтва, як координатора «Ради земляцтв областей та регіонів України» – поїздки до міста Житомира, яка запланована на 14 березня 2020 року.

---