Кубок пам'яті Миколи Бричника

29.05.2021

Урочисте відкриття змагань за Кубок пам'яті Миколи Бричника

29 травня 2021 року у селі Будичани Житомирської області на стадіоні місцевої школи відбувся відкритий кубок Чуднівської міської територіальної громади з міні-футболу пам’яті загиблого воїна-афганця Миколи Бричника.

В урочистому відкритті змагань взяли участь Чуднівський міський голова Віталій Войтко, депутат Житомирської обласної ради Ігор Лукашенко, члени Спілки ветеранів афганської війни на чолі з її головою Володимиром Суслом та козацького товариства ім. Северина Наливайка на чолі з отаманом Василем Савчуком, член МГО «Земляцтво житомирян» Віталій Бричник та Володимир Бричник, учасники АТО, спортсмени та громадськість села.

Присутні вшанували пам’ять Миколи Бричника хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

У кубковій зустрічі взяли участь команди із Стовпова, Будичан, Тютюнників, Карповців, Романівки та військових частин, які дислокуються в районі.

Сім команд боролися за Кубок

Перше місце виборола команда з с. Карпівців, яка отримала перехідний кубок. Призові місця відповідно посіли команди Будичан та Стовпова. Переможець та призери змагань нагороджені грамотами організаторів кубкової зустрічі та грошовими преміями.

---