Червневе спільне засідання Ради та Президії МГО "Земляцтво житомирян"

10.06.2021

Спільне засідання Ради та Президії МГО "Земляцтво житомирян" 10 червня 2021 року

10 червня 2021 року відбулося спільне засідання Ради та Президії МГО «Земляцтво житомирян».

На цьому засіданні було розглянуто багато важливих питань, пов’язаних з роботою земляцтва.

У зв’язку з територіальною зміною районів Житомирської області членами засідання було обговорено можливість та доцільність внесень змін до статуту земляцтва, а також про заходи щодо виборів керівників Житомирського, Бердичівського, Коростенського та Новоград-Волинського відділень, та налагодження співпраці з новообраними громадами. Слушною по цьому питанню виявилася пропозиція члена Ради земляцтва Чугаєвського Миколи Володимировича.

Далі Голова Перший віце-президент земляцтва Барановський Віктор Михайлович доповів про плани роботи земляцтва на 2021 рік.

Наступним пунктом, що розглядався, було погоджено проект Угоди про співпрацю з Житомирською обласною Радою та Житомирською облдержадміністрацією на 2021 – 2024 роки.

4 пунктом присутні заслухали доповідь Йосипа Антоновича Запаловського про про роботу земляцтва в період координаторства (з 16 січня 2020 року) в Асоціації земляцтв України та про заходи, які ще потрібно провести в рамках цього координаторства.

Далі були презентовані друковане видання «Із історії Житомирського земляцтва», випущене до 25-річчя з дня створення земляцтва та документальний фільм, знятий державним телеканалом «Рада» з нагоди 25-річчя створення земляцтва.

Наступним питанням розглядалося питання про ймовірний час та місце проведення звітно-виборчої конференції земляцтва. Про це доповідали Войтенко С. В., та Запаловський Й. А.

Про впорядкування садиби Житомирської області у Національному музеї архітектури та побуту України в Пирогово розповів Скорженко Василь Олексійович.

Десятим номером засідання розлядалося питання про про підготовку випуску довідника членів земляцтва. Доповідали Барановський В. М. та Чугаєвський М. В.

Про виготовлення рушника з орнаментом Житомирської області до акції «Рушник єднання», демонструючий потужність, соборність та різноманіття української культури, розповів Запаловський Йосип Антонович – активну участь у виготовленні цього рушника – складової частки «Оберігу українського народу» та символу національної культури, приймав Василь Сергійович Петрович.

Завершальне питання засідання було саме приємне – вручення нагород.

Подяку отримує Вінцевич Леонід Петрович

Від імені голови Житомирської ОДА подяку отримав Леонід Петрович Вінцевич.

Подяку отримує Гаращук Петро Григорович

За підписом Київського міського голови подяку отримав Гаращук Петро Григорович.

Подяку отримує Запаловський Йосип Антонович

Від імені ГС «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» подяку було вручено Йосипу Антоновичу Запаловському.

Вітальну адресу та подарунок отримує Скорженко Василь Олексійович

На завершення Сергій Володимирович Войтенко поздоровив Скорженка Василя Сергійовича з 60-річчям, вручив від імені земляцтва вітальну адресу та подарунок.

---