Казкова музика літа

04.06.2013

Житомиряни класу Абаєвої

Казкова музика літа бринить над столицею, дарує свято тепла і сонця. Радісно, що веселим променем музики засяяв у вирі культурних подій Києва концерт фортепіанної музики, який відбувся кілька днів тому у Музеї книги і друкарства України.

Виступали чудові учні Київської Середньої Спеціалізованої Музичної школи імені Лисенка класу викладача Абаєвої Тетяни Володимирівни.

Юні музиканти подарували глядачам твори Баха, Гайдна, Моцарта, Бетховена, Мошковського, Клементі, Черні, Шуберта, Шумана, Шопена, Ліста, Гріга, Рахманінова, Чайковського, Майкапара, Прокоф’єва, Шостаковича, Косенка.

Щасливим настроєм наповнені виступи зовсім юних маестро – Марії Примаченко, Євгена Пучка-Колесника, Єгора Мезенцева.

Трепетне світло ноктюрну Шопена подарувала глядачам учениця четвертого класу Влада Бабич.

Світло і ніжність, велич і таємниця доторкнулись до сердець, коли зазвучали твори Баха, Моцарта, Гріга у виконанні п’ятикласниці Зореслави Чавалюк-Золотухіної.

Полум’яний дух Бетховена принесли для нас шестикласниця Юлія Козіянчук та восьмикласниця Катерина Висоцька.

Могутній дух Рахманінова бринів, коли виступали восьмикласниці Дарина Агєєнко Та Аліна Милко.

А завершальним акордом концерту став чудовий виступ семикласника Еріка Ткаченка, який блискуче виконав кілька етюдів Шопена та концерт Гріга.

Приємно зазначити, що серед талановитих учнів, які брали участь у концерті, є житомиряни.

Зореславочка Чавалюк-Золотухіна любарчанка, Юля Козіянчук – із Коростишева.

Чудовий літній настрій, радісні усмішки глядачів та виконавців – найкраща нагорода після виступу. Нехай же літо принесе казкові канікули для юних піаністів і подарує натхнення для нових творчих успіхів.

Заслужений працівник культури України
Аліна Поліщук

---