Маєток Терещенка 19 ст.

21.11.2011

Старовинний маєток серед лісу над річкою ТетеревомМаєток Терещенка /19 ст./ с. Дениші Житомирського району. Збереглись архітектурні деталі прикрас будинку у вигляді ліпних фресок, ніш для статуй, пілястр, портиків, східців, колон.

(читати далі...)

Підписання угоди в Овручі

14.11.2011

Керівник делегації методист МГО «Земляцтво житомирян» Косинський В.В. інформує про напрямки роботи земляцтва по зміцненню його зв’язків з органами державної влади та місцевого самоврядування рідної Житомирщини.На зустрічі делегації МГО «Земляцтво житомирян» з керівниками Овруцького району текст Угоди про співробітництво між Земляцтвом, Овруцькою районною радою та райдержадміністрацією підписали голова Овруцької райдержадміністрації Левківський Микола Григорович, голова Овруцької районної ради Налапій Василь Васильович та голова Овруцького осередку Міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян» Баранівський Віктор Михайлович.

(читати далі...)

Активісти Вікіпедії об’їдуть Коростенський район з Вікіекспедицією

10.11.2011

Вікімедіа Україна

26-27 листопада відбудеться Вікіекспедиція по Коростенському району Житомирської області, під час якої буде зібрано інформацію та фотоматеріали про ключові населені пункти Коростенщини. Район стане другим в Україні після Макарівського Київської області, де відбудеться Вікіекспедиція. Про це сьогодні повідомив виконавчий директор громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич.

(читати далі...)

Музей партизанської слави в селі Словечно

10.11.2011

ФОЙЄ МУЗЕЮ  Партизанської слави в селі Словечно Овруцького районуДелегація МГО «Земляцтво житомирян» в честь 70-річчя партизанського руху на Україні відвідала місто Овруч та Музей партизанської слави в селі Словечно Овруцького району.

(читати далі...)

Московський осередок МГО «Земляцтво житомирян»

08.11.2011

Віктор Борисович Демянчук

Віктор Борисович Демянчук обраний головою Московського осередку МГО «Земляцтво житомирян» в 2002 році. За цей період чисельність осередку в Москві зросла до 200 членів, які є вихідцями з Житомирщини.

(читати далі...)

Свято міста Овруч

26.10.2011

Арка на вїзді з гербом  містаСвяткування Дня міста Овруч 24 вересня 2011 року, в якому взяла участь делегація Міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян». Також, відбулася зустріч делегації МГО «Земляцтво житомирян» з керівництвом Овручцької державної адміністрації.

(читати далі...)

Підписання угоди в Любарі

28.09.2011

Обговорення проекту угоди: голова Любарської райдержадміністрації Захарчук Віктор Кирилович (ліворуч), перший віце -президент МГО “Земляцтво житомирян” Бачинський Анатолій Михайлович (в центрі) та голова Любарської районної ради Малиш Евгеній Іванович (пр 13 липня перший віце- президент МГО «Земляцтво житомирян» Бачинський Анатолій Михайлович розпочав переговорний процес МГО «Земляцтво житомирян» з органими державної влади та місцевого самоврядування на місцях про укладення угод з райміськосередками земляцтва про співробітництво.

(читати далі...)

Співробітництво з обласним центром та столичним районом

19.09.2011

Косинський Віктор Володимирович (зліва), Леонченко Наталія Петрівна (в центрі) та Марчук Наталія Миколаівна (справа)У серпні – вересні 2011 року, заступник житомирського райміськосередку МГО «Земляцтво житомирян», методист МГО «Земляцтво житомирян» Віктор Володимирович Косинський провів ряд зустрічей в Житомирській районній та міській радах по обговоренню проектів угод про взаємодію та співпрацю в соціально-економічній, гуманітарній, освітній, духовній сферах життя району і міста.

(читати далі...)

Первый памятник города

09.09.2011

Памятник Пушкину

Одним из главных событий для Житомира в конце XIX века стало празднование 100 летнего юбилея со дня рождения Александра Сергеевича Пушкина. За год до празднования в городе была создана специальная комиссия, которая отвечала за юбилей. На одном из заседаний было решено установить в Житомире бюст А.С. Пушкину.

(читати далі...)

Вітаємо жителів славетного Житомира

09.09.2011

герб Житомира
Вітаємо міську громаду та всіх жителів славетного міста Житомира із 1127 річницею заснування.

Бажаємо місту економічного розвитку і процвітання на благо незалежної держави України!

(читати далі...)