Рідна земля - наші Бурківці

15.05.2019

Віктор Борисович Дем’янчук біля своїх робіт

15 травня 2019 року делегація представників МГО «Земляцтво житомирян» у складі Першого віце-президента «Земляцтва» Барановського Віктора Михайловича, заступника голови Ради «Земляцтва» Руденка Миколи Павловича, заступника голови Новоград-Волинського відділення Шеметова Юрія Івановича та заступника голови Житомирського відділення Жеревчука Руслана Володимировича з робочим візитом прибула до села Бурківці Чуднівського району Житомирської області, де відкрилася виставка робіт заслуженого художника, академіка живопису Віктора Борисовича Дем’янчука – «Рідна земля – наші Бурківці».

Всі картини присвячені рідному селу Бурківці

Дем’янчук Віктор Борисович очолює відділення «Земляцтва» у м. Москві (Російська Федерація), але кожного року він приїздить до свого села, де пройшли його дитячі та юнацькі роки. Тому й зрозуміло, чому всі картини – портрети, пейзажі, композиції присвячені рідному селу та його мешканцям.

Віктор Борисович розповідає про свої картини

Відкриваючи виставку, Віктор Борисович розповів про своє село, про події, обставини та людей, які надихнули автора на написання тієї чи іншої картини.

В залі Будинку культури

В актовій залі місцевого Будинку культури районне та сільське керівництво, та гості мали можливість висловити побажання художнику та свої враження від побаченого.

В місцевій церкві

Гості виставки побували у місцевій церкві, для якої Віктор Борисович Дем’янчук написав і подарував декілька ікон.

Біля батьківської хати
Майстер за роботою

Завітали гості і до хати, де пройшли дитячі та юнацькі роки автора, побачили кімнату та стіл, де майбутній художник вчився малювати.

Церква, збудована за проектом Віктора Борисовича Дем’янчука

На завершення делегація побувала в сусідньому селі Молочки, де Віктор Борисович Дем’янчук показав церкву, збудовану за його проектом.

---