Концерт класичної музики «Ми народжені для радості»

24.05.2019

Музиканти та гості концерту

24 травня 2019 року у київському Будинку-музеї Миколи Лисенка відбувся концерт класичної музики «Ми народжені для радості». Концерт пройшов у виконанні музикантів чудової яскравої життєрадісної родини наших земляків Олесі Сінчук та її доньки Зореслави.

Багато глядачів із кола друзів, земляків та гостей довго аплодували та дякували за чудовий вечір, на якому отримали заряд енергії, бадьорості та гарного настрою, а своїми думками після концерту поділилася наша землячка Олеся Сінчук.

Музична родина - Олеся Сінчук і її донька Зореслава

Пахощами диких троянд, буянням дерев, подихом літа зустрічає нас київський Музей імені Лисенка. Яка затишна зала, які привітні люди! Сонячне проміння сяє на віконних фіранках, проливається у просторе приміщення, де глядачі чекають зустрічі з музикою…

І ось — починається дійство, лунає з глибини віків просторий та мудрий голос Баха, сповнений мелодіями, так схожими на звук сопілки у полі, і сонячними променями торкає душі Моцарт, кожним звуком співаючи: “Ми народжені для радості!”

А трепетні крила Шопена кличуть у безмір ніжності, і оживають спогади про блакитнооку панну Варшаву, де він так обожнював творити.

У полум’яні світи летять мелодії Скрябіна, сповнені зоряного натхнення, і творяться за кілька хвилин цілі епохи, таємничі, вогняні. І нарешті могутні, немов гірські хребти, немов бурхливі океани, зростають музичні полотна Йоганеса Брамса.

Приємно слухати перлини світової класики, а особливо приємно, коли їх виконує донечка, моя зоряна дівчинка, моя Зореславочка. У майбутньому вона мріє займатись режисурою звуку для кінофільмів, а зараз завершує навчання у школі Лисенка. Хочеться безмежно подякувати вчительці Зорі з фаху, майстру світового рівня і чудовій людині Тетяні Володимирівні Абаєвій за натхненну працю, за незабутні уроки, у яких не лише навчання музиці, це саме життя з його неповторністю та різнобарв’ям.

Вчителька Алла Михайлівна і Зореслава Чавалюк

Дуже радісно і приємно, що на концерт завітала Алла Михайлівна Тюменіна, класний керівник Зоречки, чудова людина, вчителька біології. А ще радісно було отримати привітання від заступника голови житомирського відділення Міжнародної громадської організації “Земляцтво житомирян” Руслана Жеревчука.

Щиро дякуємо адміністрації музею Лисенка за підтримку,і усім глядачам – за відкриті серця.

---