Луганське земляцтво в Києві відзначило 20-річний ювілей

08.12.2019

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай вітає земляцтво з ювілеем

8 грудня 2019 року Луганське земляцтво в місті Києві святкувало свій 20-річний ювілей.

Представники нашого земляцтва Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян», Перший віце-президент «Земляцтва» Запаловський Йосип Антонович та Перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян», виконавчий директор Барановський Віктор Михайлович були на урочистих заходах та особисто привітали колег з визначною датою.

Саме двадцять років тому група вихідців із Луганщини об’єднала свої зусилля і створила у Києві земляцтво, яке, по суті, стало першим волонтерським рухом луганчан задля взаємодопомоги. Підтримка земляків існувала протягом усього періоду діяльності цієї організації, але з початком російської агресії активізувалась особливо. У 2014 році земляцтво надало прихисток, моральну та матеріальну підтримку сотням жителів області, які були змушені рятуватись від війни. Ці зв’язки підтримуються й сьогодні.

Від імені земляцтва колишніх луганчан привітав його теперішній очільник Вадим Горан. Присутні гучними оплесками привітали засновків та ідейних натхненників організації Вітольда Фокіна, Сергія Остапова, Володимира Дьякова та інших. «На карті України є одне святе для нас місце — Луганщина. Війна розділила нашу малу батьківщину, але через серце кордон не прокладеш!» — сказав перший Прем’єр-міністр незалежної України Вітольд Фокін, вітаючи своїх земляків.

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай привітав Луганське земляцтво у Києві з 20-річчям від дня утворення та вручив видатним луганчанам обласні нагороди: Почесну відзнаку «За розвиток регіону» отримали Вітольд Фокін та засновник і художній керівник народно-хореографічного ансамблю «Барвінок» Володимир Дольчук.

---