Кубок земляцтв з більярдного спорту

07.12.2019

Учасники Кубку земляцтв з більярдного спорту

7 грудня 2019 року під егідою Хмельницького земляцтва, яке сьогодні виступає куратором асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», відбувся кубок земляцтв з більярдного спорту.

Команда земляцтва з більярдного спорту

Команду МГО «Земляцтво житомирян» на цих змаганнях представляли члени земляцтва підприємець Печерський Валерій Вікторович, викладач Махно Микола Дмитрович та викладач Кревцов Микола Васильович.

Серед 20 команд, які змагалися за Кубок Земляцтв України в місті Києві у 2019 році земляцтво «Хмельниччина» зайняло I місце, «Земляцтво Буковинців в м.Києві «Буковина» зайняло II місце, «Чернігівське земляцтво» зайняло III місце, а «Земляцтво житомирян» зайняло VII місце.

Основною метою цього заходу було широке залучення представництв земляцтв до занять фізичною культурою та спортом, а також підвищення рівня майстерності аматорів та спортсменів.

Спортивне дійство принесло задоволення учасникам турніру, а «Земляцтво житомирян» вважає за честь брати участь в подібних заходах, адже спорт – це сила, краса та здоров’я, це те, що робить кожну громаду сильнішою.

---