Ікона від Віктора Демянчука для села Бурківці

31.10.2020

Віктора Демянчука у місцевій церкві

31 жовтня 2020 року у селі Бурківці Чуднівського району Житомирської області відбулося відразу декілька значимих пам’ятних подій, як для мешканців села, так і для району та області.

Першою урочистою подією стала церемонія передачі ікони для місцевої церкви, написаної Дем’янчуков Віктором Борисовичем – заслуженим художником Росії, який народився у цьому селі.

Наступною приємною подією для жителів села, Житомирщини та України стало відкриття «Академії для малюків», яка розташувалася у збудованій 100 років назад хаті, у якій й народився майбутній знаменитий художник Віктор Дем’янчук.

Поважні священнослужителі звершили освячення художньої хати, де в одній із кімнат розмістилася виставка робіт Віктора Борисовича.

Згідно задуму, під час літніх канікул діти зможуть відвідувати художню хату, де будуть вчитися професійній майстерності малювання. До навчання та на проведення конкурсів будуть запрошуватись обдаровані діти не тільки з Житомирщини, але й з інших областей України, а кращі роботи будуть виставлені на виставках.

Біля художньої хати

Земляцтво на цих заходах представляли:

Демянчук Віктор Борисович – голова Московського відділення «Земляцтва житомирян»;

Панасюк Федір Тимофійович – член земляцтва;

Комарчук Василь Павлович – член земляцтва.

---