Реанімаційні автомобілі швидкої допомоги для Малина та Народичів

04.12.2020

Реанімаційні автомобілі швидкої допомоги

4 грудня 2020 року делегація МГО «Земляцтво житомирян», фонду «Рідне полісся» та посольства Словаччини відвідали два містечка Житомирщини, для передачі реанімаційних автомобілів місцевим лікарням.

Перший спеціалізований автомобіль швидкої допомоги був переданий до Малинської міської лікарні.

В’ячеслав Іванович Стацюк передає ключі від реанімобіля директорці Малинської міської лікарні Анні Копиловій

В цей же день другий автомобіль був доставлений та переданий до Народицької лікарні.

В’ячеслав Іванович Стацюк передає ключі від реанімобіля директорці Народицької лікарні

Реанімобілі були передані зі Словаччини та мають пробіг словацькими дорогами, але перебувають в задовільному стані. Всі автомобілі оснащені мобільними апаратами ШВЛ, дефібриляторами, мають надійне кріплення для транспортування пацієнтів та спецкомплектацію ходової частини – привід на всі чотири колеса, що часто може статися в нагоді в віддалених куточках поліського краю.

І це не остання допомога медикам, — зазначив голова фонду «Рідне Полісся» В’ячеслав Стасюк. Найближчим часом у співпраці зі словацькими друзями мають бути підготовлені та передані ще по одному автомобілю для кожної із сьогоднішніх лікарень.

В урочистому заході брали участь Перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян», виконавчий директор Барановський Віктор Михайлович, члени земляцтва голова наглядової ради Міністерства оборони Гаращуку Петро Григорович та голова фонду «Рідне полісся» В’ячеслав Іванович Стасюк, а також посол Словаччини Роберт Каращук, керівництво та персонал лікарень, які отримували автомобілі.

---