Відбулось засідання Асоціації земляцтв

04.02.2021

Засідання Асоціації земляцтв 4 лютого 2021 року

4 лютого 2021 року відбулося засідання «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України».

Відкрив засідання голова «Асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» Ткаченко Віктор Вікторович.

По першому питанню порядку денного виступив Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян» Запаловський Йосип Антонович, який передав вітання від Президента Земляцтва житомирян Войтенка Сергія Володимировича, та доповів про хід виконання повноважень координатора у минулому році.

Було розглянуто питання продовження повноважень координатора Земляцтвом житомирян до кінця першого півріччя 2021 року враховуючи епідеміологічну ситуацію в Україні. Присутні одноголосно підтримали цю пропозицію. Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян» Й. А. Запаловський поінформував про уточнений план координаторства.


План роботи
Міжнародної громадської організації
«Земляцтво житомирян»
на перше півріччя 2021 року на час продовження координаторства в Асоціації земляцтв

1. Проведення засідання Ради земляцтв України – Лютий

2. Покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченка – Березень

3. Організація поїздки керівників земляцтв до Житомирської області (за окремим планом) – Другий квартал

4. Участь в заходах по вшануванню пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Відвідування Українського національного музею «Чорнобиль» в м. Києві – Квітень

5. Проведення спільного традиційного заходу (толоки) у Національному музею народної архітектури та побуту України в Пирогово – Квітень

6. Творчий вечір Зої Кучерявої, поетеси, заслуженої діячки культури України у приміщенні Національної спілки письменників України – Травень

7. Взяти участь у святкуванні дня Києва та дня Європи у місті Києві – 29-30 травня

8. Передача клейнодів Земляцького руху від МГО «Земляцтво житомирян» – Червень

Примітка: можливі зміни в залежності від стану епідеміологічної ситуації


Далі обговорювалися питання щодо проведення заходів Асоціації, пов’язаних з виконанням положень Меморандуму про співпрацю з Київською владою від 04.09.2020 року. Доповідали від імені Асоціації – Запаловський Йосип Антонович та від імені КМДА – начальник управління організаційної роботи та регіональних зв’язків Київської міської державної адміністрації Ніколаєв Олексій Георгійович.

Далі була проговорена та затверджена концепція «Рушника національної єдності» та реалізація рішення Асоціації земляцтв щодо його вишивання кожним земляцтвом. Доповідав голова ГО «Земляцтво буковинців в м. Києві «Буковина» Цибух В. І.

Крім того були розглянуті ряд пропозицій, які з’являлися упродовж обговорення запланованих питань під час засідання, а також були обговорені загальні питання, в яких взяли участь інші учасники засідання.

Учасники засідання Асоціації земляцтв 4 лютого 2021 року

Засідання відбувалося з дотриманням карантинних вимог актуальних на даний період.

---