Шестидесятирічний ювілей відзначив Президент земляцтва Сергій Володимирович Войтенко

11.02.2021

Земляки вітають ювіляра

30 січня 2021 року відсвяткував шестидесятирічний ювілей президент нашої організації Сергій Володимирович Войтенко.

Особисто привітати ювіляра прибули Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян», Перший віце-президент «Земляцтва» Запаловський Йосип Антонович, Перший заступник голови Ради, Віце-президент МГО «Земляцтво житомирян» Нестеров Валерій Григорович, член Ради МГО «Земляцтво житомирян», голова коростишівського відділення Кропивницький Віталій Станіславович, член президії МГО «Земляцтво житомирян» Печерський Валерій Вікторович та голова Коростенського відділення Петрович Василь Сергійович.

60 років — це не лише досвід і роки, але ще і повага, заслуги і мудрість. Тож всі земляки висловлюють гарячі вітання з важливою датою. Бажаємо завжди бути в гармонії з собою, благополуччя і щастя, приємної турботи про дітей та онуків, здоров’я тіла, молодості душі, блиску очам.

60 років — це не так вже й багато. Всього-на-всього два рази за 30. Тож бажаємо на наступних 30 років затишку в домі та злагоди в родині, оптимізму, миру, добра. Приємних душевних хвилювань, довгоочікуваних зустрічей і достойного відпочинку!

Бажаємо, щоб Ваше життя було наповнене приємними подіями та яскравими відчуттями! Бажаємо Вам підтримки близьких, друзів та колег, душевного спокою, радості в домі, на роботі і в навколишньому світі.

Бажаємо міцного здоров’я, нехай Ваше життя буде наповнене радістю і гордістю за дітей, онуків і друзів! Нехай Вас супроводжують щасливі моменти, прекрасний настрій і повага!

---