Про проведення в області масових заходів, присвячених Дню захисників і захисниць України

02.11.2021

Вручення нагород переможцям змагань з футболу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України 12 жовтня 2021 року

На виконання вимог Постанови Верховної Ради України «Про вшанування героїв АТО та вдосконалення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», Указу Президента України «Про день захисників і захисниць України», розпорядження Кабінету міністрів України «Про заходи з відзначення у 2021 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітету і територіальну цілісність України» від 09.06.2021 року №614 спільними зусиллями Міністерства оборони України, Міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян», Асоціації футболу України, Житомирської обласної державної адміністрації та органами самоврядування на місцях проведено в області в період з 15 вересня по 12 жовтня 2021 року традиційні протягом чотирьох років поспіль масові змагання з футболу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України.

Заходи присвячені Дню захисників і захисниць України і спрямовані на вшанування пам’яті учасників АТО національно-патріотичного виховання дітей і молоді, виховання поваги громадян до Українського війська.

До змагань залучено 147 середніх загальноосвітніх шкіл всіх громад чотирьох районів області та школи міста Житомира. Фінальна частина змагань проведена в місті Житомирі 12 жовтня 2021 року. Переможцями змагань стали збірна команда футболістів Коростенського району, яка зайняла перше місце і команда футболістів середньої загально-освітньої школи №17 м. Житомира (зайняла друге місце).

За підсумками змагань кращі команди та гравці від організаційного комітету нагороджені відповідними кубками, медалями та цінними подарунками. Команди, які зайняли перше і друге місця фінальних змаганнях були заохочені квитками на перегляд футбольного матчу «Динамо» (Київ) – «Барселона» (Іспанія), який відбувся 2 листопада 2021 року у м. Київ.

Всі заходи проводились із залученням керівників і відповідальних осіб Обласної державної адміністрації, Обласної Ради, районних державних адміністрацій і Рад, та місцевих органів самоврядування, ветеранів – учасників АТО, з відвідуванням місць поховань воїнів та покладанням квітів до могил, пам’ятників та меморіальних знаків.

Д. С. Грищенко, Міністерство Оборони України

М. В. Чугаєвський, МГО «Земляцтво житомирян»

---