"Земляцтво житомирян" привітало "Чернігівське земляцтво" з 25-річчям

23.10.2021

Учасники урочистого зібрання «Чернігівського земляцтва» з нагоди 25-річчя

23 жовтня 2021 року Президент МГО «Земляцтво житомирян» Сергій Володимирович Войтенко та Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян» Йосип Антонович Запаловський взяли участь в урочистому зібранні Товариства «Чернігівське земляцтво», де привітали чернігівщан з 25-річчним ювілеєм від дати створення.

В урочистих заходах з нагоди ювілею взяли участь голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, голова обласної ради Олена Дмитренко, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх районів області і голови громад, представники земляцьких об’єднань областей і регіонів України.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію, захід відбувся з урахуванням всіх карантинних обмежень і за умови наявності негативного результату тесту на COVID-19 у всіх присутніх на зустрічі.

До початку зібрання учасники заходу оглянули фотоекспозицію про діяльність Товариства, виставку книжок, виданих земляцтвом і земляками за 25 років.

Офіційна частина земляцького заходу розпочалася Гімном Чернігівського земляцтва. Присутні на зібранні стоячи пом’янули хвилиною мовчання воїнів Чернігівщини, котрі полягли в боях за незалежність на сході України, і тих членів земляцької родини, хто відійшов у вічність впродовж минулого та поточного років.

А далі ювілейне зібрання голова Ради земляцтва, почесний громадянин Чернігівської області Віктор Ткаченко продовжив коротким виступом та врученням землякам відзнак Товариства «Чернігівське земляцтво».

Від земляків з Чернігівщини з вітальними словами до учасників зібрання звернулися В’ячеслав Чаус і Олена Дмитренко. Вони також вручили Віктору Ткаченку пам’ятні подарунки земляцтву.

Вітаючи учасників зібрання, Олена Дмитренко подякувала членам Товариства за те, що вони словом і ділом підтримують рідний край, побажала успіху в усіх добрих справах і починаннях на благо рідної батьківської землі та всієї держави.

Від Асоціації земляцтв України привітав і вручив подарунок Товариству керівник Дніпропетровського земляцтва Леонід Костюченко.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (в миру Іван Володимирович Зоря) привітав та благословив земляцтво на добрі справи, а також вручив Віктору Ткаченку орден Святителя Миколая Чудотворця.

---