208-а річниця від дня народження Тараса Шевченка та 14-й день війни

09.03.2022

"Борітеся - поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!"

9 березня 2022 року, на 14-й день війни з російсько-фашистськими загарбниками, відзначалася 208-ма річниця з дня народження Генія та Пророка українського народу Тараса Шевченка.

З нагоди цієї дати у парку імені Шевченка відбулося традиційне покладання квітів та вшанування хвилиною мовчання у пам’ять про загиблих сучасних Героїв — захисників України.

В заході взяли участь представники багатьох громадських патріотичних організацій, воїни тероборони, ветерани російсько-української війни й звичайні небайдужі люди.

Покладання квітів на 208-у річницю від дня народження Т. Г. Шевченка

Тарас Шевченко живе в серці кожного великого й малого українця. Сьогодні ми повстали проти московської навали, яка нещадно бомбить мирні житлові квартали, школи, лікарні й садочки в багатьох містах України. Та великий Шевченко заповідав і закликав до боротьби. Так ми сьогодні й робимо. Кожен на своєму місці, у кожного українця свій фронт. Ми об’єднанні настільки міцно, що рашистській навалі нас не перемогти.

На 14-й день нашої боротьби, яка наближає Перемогу України, хочеться звернутися до окупантів словами великого письменника:

«…не втечете
І не сховаєтеся; всюди
Вас найде правда-мста; а люде
Підстережуть вас на тоте ж,
Уловлять і судить не будуть,
В кайдани туго окують,
В село на зрище приведуть…»

Тому вихід у загарбників один – самим здаватися в полон. Тільки так можна врятувати своє життя. Бо вам ніколи не здолати Україну!

Як писав Кобзар:

«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі…»

Разом переможемо! Слава Україні!

---