Творчий вечір Ірини Антонович

11.10.2019

Творчий вечір Ірини Антонович 11 жовтня 2019 року

11 жовтня 2019 року в Арт-просторі Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя наша землячка ведуча новин Українського радіо та телебачення, автор-виконавець, член Національної спілки журналістів України Ірина Антонович проводила творчий вечір, на якому відзначала свій ювілейний День народження і презентувала свою нову фотовиставку та фотокнигу «Без меж».

На цю мистецьку подію зібралося багато гостей, серед яких були колеги з радіо та телебачення, відомі київські барди та автори-виконавці – Юрій Евсеєв, Маріанна Крамар, Тетяна Доміловська, Олена Корнієнко, Сніжана Малишева, Гліб Сітка та інші.

Олександр Васильович вручає грамоту Земляцтва

Олександр Васильович Гашицький дарує квіти Ірині Антонович

У цей день прибули поздоровити Ірину зі святом і земляки-житомиряни – голова Житомирського відділення МГО «Земляцтво житомирян» Олександр Васильович Гашицький виступив з вітальною промовою та вручив Почесну грамоту «Земляцтва».

Бардівська пісня Ірини Антонович

Ірина Антонович з юності захоплюється гітарою, бардівським співом, пише вірші, захоплюється фотографією. Тому й творчий вечір проходив у формі концертної програми, де журналістка, радіоведуча, поетеса, фотограф і виконавиця бардівських пісень Ірина Антонович також демонструвала свої вокальні роботи.

Презентовані поетична збірка нової фотокниги, виставка фото і концерт авторської пісні були об’єднані темою подорожі до країн Європи, яка руйнує межі на шляху українців до Євроінтеграції.

Пізнання в мандрах історії, культури, мистецтва інших країн дає розуміння спорідненості, зокрема, у прагненні любові, миру, почуття захищеності.

На фотовиставці представлені 24 світлини з подорожей журналістки Ірини Антонович до країн Європи, серед яких є Нідерланди, Італія, Німеччина, Бельгія та інші.

В концертній програмі лунали авторські пісні i вірші Ірини та інших відомих поетів і музикантів Києва. У своїй поезії Ірина Антонович досліджує стан закоханості, її лірика цікава грою зі змістами, переплетенням буденного і високого.

Так само й сторінки фотокниги «Без меж» поєднані світлинними матеріалами та поетичними словами автора.

Сніжана Малишева

Ще раз від щирого серця вітаємо Ірину зі святом в цей особливий день – День Народження!

Виставка безкоштовна і відкрита для всіх бажаючих до 01 листопада 2019 р. кожного дня крім суботи з 11:00 до 19:00 в Арт-просторі Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя за адресою, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 136.

---