Турнір на кубок Міністра Оборони України пам’яті Героїв АТО

26.10.2019

В Селянщинському спортивному ліцеї, що на Черняхівщині Житомирської області, 26 жовтня 2019 року проведений турнір з мініфутболу на Кубок Міністра Оборони України, присвячений пам’яті Героїв АТО, кращих земляків-вихідців цього навчального закладу, який нині носить назву наших героїв – Олександра Голяченка і Дмитра Литвинчука.

Даний захід проведено за сприяння Міністерства Оборони України, Житомирської обласної Державної Адміністрації, Міжнародної громадської організації «Земляцтво Житомирян» та Черняхівського районного відділу освіти.

В турнірі взяли участь Радник Державного секретаря Міністерства Оборони України Дмитро Степанович Грищенко, Радник Міністра Оборони України з питань роботи з сім’ями, загиблих у зоні АТО Вікторія Миколаївна Кравчук, Радник Президента МГО «Земляцтво Житомирян» Микола Володимирович Чугаєвський, депутат Житомирської обласної Ради, начальник Черняхівського районного відділу освіти Григорій Федорович Сташенко, Голова Федерації спортивного товариства «Колос» Олександр Федорович Сташенко, батьки Героїв АТО Людмила Антонівна і Михайло Антонович Голяченки, Світлана Миколаївна і Юрій Миколайович Литвинчуки, працівники військової частини №95, Черняхівського районного військомату, побратими Героїв АТО, вчителі фізичної культури та учні Бежівської, Дівочківської, Салівської, Селецької, Селянщинської та Черняхівських шкіл.

Учасники заходу вшанували пам’ять Олексндра Голяченка та Дмитра Литвинчука біля меморіальних дошок та на кладовищах в селах Славів і Кручинець з покладанням квітів. Дмитро Степанович Грищенко та Вікторія Миколаївна Кравчук вручили від імені Міністра Оборони України подяки та квіти батькам Героїв, а Микола Володимирович Чугаєвський – матеріальну допомогу від МГО «Земляцтво Житомирян».

Серед юнаків в турнірі змагались три команди, серед яких і розподілились призові місця. Перше місце виборола команда Селянщинського спортивного ліцею з врученням Кубка та відповідних медалей Міністра Оборони України. Друге місце отримала команда юнаків Хорошівської ДЮСШ з врученням пам’ятного знака «Учасник турніру» Міністра Оборони України та медалей районного відділу освіти. Третє місце отримала збірна команда учнів міста Черняхів, яким вручені відповідні медалі районного відділу освіти.

В змаганнях серед дівчат прийняли участь шість команд. Перше місце зайняла команда Селянщинського спортивного ліцею з врученням Кубка та відповідних медалей Міністра Оборони України, друге місце – Салівська ЗОШ І-ІІ ступенів з врученням пам’ятного знака «Учасник турніру» Міністра Оборони України та медалей районного відділу освіти, третє місце – Селецька ЗОШ І-ІІ ступенів з врученням медалей районного відділу освіти.

Крім того, всі команди-переможці турніру отримали солодощі від депутата Житомирської обласної Ради Андрія Олександровича Руденького.

На заході з промовою виступив М.В. Чугаєвський та прочитав авторський вірш «Молімося за мир на Україні», написаний до Дня захисника України та присвячений Героям АТО.

М.В. Чугаєвський,
Радник Президента МГО «Земляцтво Житомирян»

Молімося за мир на Україні!

Вірш-заповіт

Підготовлено до Міжнародного Дня Миру та до Дня захисника України

Молімося за рідну нашу Україну,
За Тих, хто «Все» віддав в житті.
За незалежну милу нашу Неньку,
Єдину, Богом дану на Землі.

Молімося з турботою понад усе,
Про мир стабільний і долю гарну
Щоб Господь, Ненько, беріг тебе,
За вічну вірність, любов і ласку.

Захищай, Господь, єдину Україну,
Заборони усі незгоди на всі віки.
Допоможи скоріше нашому народу
Згуртуватися в прийдешнії роки.

Молімося за Ангелів Небес постійно,
За єдність, повну злагоду завжди.
За тебе, наша рідна Батьківщино –
Народів дружби, миру й чесноти.

Молімося за мир і курс незмінний,
Нехай на це Господь благословить.
Бо наш народ величний, мирний
І берегти в країні мир – мій Заповіт!

Микола Чугаєвський

---