Зустріч із Борисом Євгеновичем Патоном

04.11.2019

Житомиряни на чолі з Президентом МГО "Земляцтво житомирян" Сергієм Володимировичем Войтенком на зустрічі із Борисом Євгеновичем Патоном

4 листопада 2019 року делегація представників «Земляцтва» у складі Президента МГО «Земляцтво житомирян» Сергія Володимировича Войтенка, голови Коростенського відділення Василя Сергійовича Петровича, голови відділення у місті Москві Віктора Борисовича Дем’янчука зустрілися з Борисом Євгеновичем Патоном.

Зустріч проходила напередодні святкування 101 річниці Дня народження Бориса Євгеновича Патона у його робочому кабінеті.

Очолював делегацію Президент МГО «Земляцтво житомирян» Сергій Войтенко, а ініціатором зустрічі став голова земляцтва Житомирян у Москві, Заслужений художник Віктор Дем’янчук.

Заслужений художник Віктор Дем’янчук вручає власноруч написану картину Борису Євгеновичу Патону

Патріарх Української науки тепло зустрів представників делегації та з зацікавленням поспілкувався, як личить Першому Герою України. Під час спілкування Борису Євгеновичу вручили його портрет та портрет Євгенія Оскаровича Патона, написані заслуженим художником Віктором Дем’янчуком.

Василь Сергійович Петрович з Борисом Євгеновичем Патоном під час обговорення важливості професійної освіти в Україні

Окрім усього, під час зустрічі обговорили і важливість відродження трудових ресурсів України. Борис Євгенович наголосив на необхідності ефективного посилення уваги до професійної ( професійно -технічної) освіти в Україні.

Дякуємо Вам за зустріч, Борисе Євгеновичу, та бажаємо міцного здоров’я!

---
---
---