Свято села в Потаповичах

05.11.2019

Музики на Святі села Потаповичі

5 листопада 2019 року відбулось святкування дня села Потаповичі, на яке прийшло багато односельчан та гостей.

Поважні гості на Святі села

Мешканці села Потаповичі

Виконавчий директор МГО "Земляцтво житомирян" Віктор Барановський та Президент БО (Нідерланди) «Help Ukraine» Хенк де Патер

Голова Овруцької міської ради Іван Коруд

Вітальною промовою поздоровив жителів села голова Овруцької міської ради Іван Коруд: «День села – це свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє, щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу, нехай народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку», сказав він.

Перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян» Віктор Барановський

Від імені «Земляцтва» привітав потаповичан зі святом перший віце-президент МГО «Земляцтво житомирян», виконавчий директор Віктор Михайлович Барановський.

Також поздоровив зі святом жителів села Потаповичі президент нідерландської благодійної організіції «Help Ukraine» Хенк де Патер.

Концертна програма на святкуванні дня села Потаповичі

Всі глядачі мали змогу насолодитися чудовим концертом. Багато дитячого сміху було на батутах та атракціонах. Настрій дарували також і троїсті музики, які грали біля сільського будинку культури.

Святкування завершилося вечірньою дискотекою. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів, працелюбних, добрих і чесних людей.

---
---
---