Відбулася зустріч у рамках координаторства Асоціації земляцьких організацій

08.07.2020

В. П. Цушко, В. В. Ткаченко, Й. А. Запаловський

В рамках координаторства Громадської спілки «Асоціація земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України» відбулася зустріч Голови асоціації земляцьких організацій Віктора Вікторовича Ткаченка, Голови Ради МГО «Земляцтво житомирян» Йосипа Антоновича Запаловського та Голови МГО «Одеське земляцтво» Василя Петровича Цушка.

Під час зустрічі обговорювалися питання діяльності земляцьких організацій та переваги членства в Асоціації земляцьких організацій. Василь Петрович Цушко поінформував про стан справ в «Одеському земляцтві» та нагальні питання, які потребують першочергової уваги. Координатором було запропоновано МГО «Одеське земляцтво» приєднатися до діяльності Асоціації земляцьких організацій та активізувати свою роботу. Василь Петрович Цушко позитивно сприйняв цю пропозицію та підписав проект угоди (який підписали усі земляцтва – члени асоціації) про співпрацю із Київською владою, зустріч з якою запланована на найближчий час.

Наступним обговорювалося питання про пожвавлення роботи земляцьких організацій та Асоціації земляцьких організацій по налагодженню співпраці з державною владою. Першим кроком буде зустріч з Віце-прем’єр-міністром України, яка відбудеться найближчими днями. Наступним кроком запланована зустріч земляцьких організацій з Прем’єр-міністром України з метою обговорення співпраці та спільних дій, спрямованих на збереження цілісності нашої держави, миру і спокою, економічного процвітання та ролі в цьому земляцтв.

Далі, як координатор Асоціації земляцьких організацій, Голова Ради МГО «Земляцтво житомирян» Йосип Антонович Запаловський поінформував про підготовку заходів, в яких заплановані поїздки на Житомирщину, знайомство із визначними місцями, відвідування музеїв та зустрічі із керівництвом області, а також про зустріч з нагоди 25-річчя від дати заснування житомирського земляцтва.

На завершення Голова Асоціації земляцьких організацій Віктор Вікторович Ткаченко подякував учасникам зустрічі і побажав успіхів у розвитку земляцького руху.

---