Запрошення на святкування "Лесиних джерел" у новому онлайн форматі

10.07.2020

Новоград-Волинський запрошує

У 2020 році вже 33 роки поспіль на батьківщині геніальної ЛесіУкраїнки у місті Новоград-Волинському 24-26 липня традиційно планувалося проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Пандемія коронавірусу вносить корективи не тільки в наше щоденне життя, але й у плани на рік. Тому змушені у цьому році змінити формат Міжнародного свята на локальний.

Цього року для містян та гостей свята планувався виступ відомого українського гурту «KozakSystem», історико-культурний фестиваль «Жива історія. Древлянські Гради. Новоград-Волинський», театральна вистава за твором Лесі Українки «Йогана, жінка Хусова», Всеукраїнські конкурси, свято Поліської вишиванки та української пісні, виступ відомих виконавців, костюмовані укскурсії, виставки, «Містечко майстрів» та ін.

Зважаючи на епідемічну ситуацію Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела» у 2020 році буде проводитись 25 липня без масових заходів, які передбачають залучення великої кількості гостей, а саме: літературно-мистецькі онлайн заходи, заходи в музеях міста та екскурсії.

Запрошуємо Вас долучитися до святкування «Лесиних джерел» у новому онлайн форматі, віддаючи шану геніальній Лесі Українці та популяризуючи її творчість.

2021 рік знаменний відзначенням 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Маємо велику надію на те, що ситуація з коронавірусом стабілізується. Міська рада та організатори свята консолідують всі свої зусилля на підготовку та організацію гідного відзначення на високому рівні не лише ювілейної дати, але й традиційного Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Чекаємо на зустріч з Вами у наступному році.

Зичимо міцного здоров’я, злагоди та миру.

З великою повагою
В.о. міського голови
Оксана Гвозденко
2020 рік

---