Підписання угоди в Любарі

28.09.2011

Обговорення проекту угоди: голова Любарської райдержадміністрації Захарчук Віктор Кирилович (ліворуч), перший віце -президент МГО “Земляцтво житомирян” Бачинський Анатолій Михайлович (в центрі) та голова Любарської районної ради Малиш Евгеній Іванович (пр 13 липня перший віце- президент МГО «Земляцтво житомирян» Бачинський Анатолій Михайлович розпочав переговорний процес МГО «Земляцтво житомирян» з органими державної влади та місцевого самоврядування на місцях про укладення угод з райміськосередками земляцтва про співробітництво.

(читати далі...)

Співробітництво з обласним центром та столичним районом

19.09.2011

Косинський Віктор Володимирович (зліва), Леонченко Наталія Петрівна (в центрі) та Марчук Наталія Миколаівна (справа)У серпні – вересні 2011 року, заступник житомирського райміськосередку МГО «Земляцтво житомирян», методист МГО «Земляцтво житомирян» Віктор Володимирович Косинський провів ряд зустрічей в Житомирській районній та міській радах по обговоренню проектів угод про взаємодію та співпрацю в соціально-економічній, гуманітарній, освітній, духовній сферах життя району і міста.

(читати далі...)

Первый памятник города

09.09.2011

Памятник Пушкину

Одним из главных событий для Житомира в конце XIX века стало празднование 100 летнего юбилея со дня рождения Александра Сергеевича Пушкина. За год до празднования в городе была создана специальная комиссия, которая отвечала за юбилей. На одном из заседаний было решено установить в Житомире бюст А.С. Пушкину.

(читати далі...)

Вітаємо жителів славетного Житомира

09.09.2011

герб Житомира
Вітаємо міську громаду та всіх жителів славетного міста Житомира із 1127 річницею заснування.

Бажаємо місту економічного розвитку і процвітання на благо незалежної держави України!

(читати далі...)

Житомирщина - мальовничий куточок України

08.09.2011

Житомирщина

Житомирщина – мальовничий куточок України на північному заході Східноєвропейської рівнини в зонах хвойних і змішаних лісів, в умовах помірно-континентального клімату.
Перші згадки про цей регіон Полісся сягають сивої давнини, про що свідчать поселення та кургани доби бронзи, залишки давніх городищ древлян 10-13 століть.

(читати далі...)