Житомиряни взяли участь у загальноземляцькому суботнику

11.05.2012

Активісти «Земляцтва житомирян» облагороджують житомирські будівлі у «Сучасному селі» музею «Пирогово»

12 травня у столичному Музеї національної архітектури і побуту «Пирогово» відбувся загальноземляцький суботник. У облагородженні будівель, перевезених до «Пирогово» із Житомирської області, взяли участь представники міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян». «Активісти «Земляцтва житомирян» облагородили житомирські будівлі у «Сучасному селі» музею «Пирогово»…

(читати далі...)

Акція Майбутнє лісу в твоїх руках

10.04.2012

Майбутнє лісу в твоїх руках

МГО «Земляцтво житомирян» прийняла участь в акціїї «Майбутнє лісу в твоїх руках».
Житомирська область займає чільне місце в Україні по лісових площах. Як відомо ліс – це могутній природний фактор, який впливає на всю природу: клімат, ґрунти, умови формування поверхневого стоку. За різноманітністю будови, силою впливу на природне середовище лісові масиви проявляють себе як найскладніше і наймогутніше рослинне угрупування, яке впливає на гідрологічний і кліматичний режими, ґрунтотворення, флору і фауну.

(читати далі...)

Засідання президії МГО "Земляцтво житомирян"

23.12.2011

Члени МГО Земляцтво житомирян

22 грудня 2011 року відбулося засідання президії МГО «Земляцтво житомирян», де обговорювалися поточні питання діяльності організації, а також висловлювалися думки що до майбутньої діяльності організації.

(читати далі...)

Земляцтво житомирян разом з Вікіпедією провели Вікіекспедицію по Коростенському району

29.11.2011

Подорож редакторів міжнародної інтернет-енциклопедії «Вікіпедія» до літописного Древлянського краю

26-27 листопада відбулася Друга українська Вікіекспедиція. Цього разу ГО «Вікімедіа Україна» спільно з МГО «Земляцтво житомирян» об’їхала з експедицією місто Коростень та села і селища Коростенського району Житомирської області. Першу поїздку активістів української Вікіпедії було здійснено до Макарівського району Київської області.

(читати далі...)

Угоду про співробітництво між Житомирською міською радою та МГО "Земляцтво житомирян" підписано

26.11.2011

Літні зустрічі, які проводив методист МГО “Земляцтво житомирян” Віктор Володимирович Косинський в Житомирській районній та міській радах дають позитивні результати. Вже підписано Угоду про співробітництво між Житомирською міською радою та МГО «Земляцтво житомирян».

(читати далі...)

Маєток Терещенка 19 ст.

21.11.2011

Старовинний маєток серед лісу над річкою ТетеревомМаєток Терещенка /19 ст./ с. Дениші Житомирського району. Збереглись архітектурні деталі прикрас будинку у вигляді ліпних фресок, ніш для статуй, пілястр, портиків, східців, колон.

(читати далі...)

Підписання угоди в Овручі

14.11.2011

Керівник делегації методист МГО «Земляцтво житомирян» Косинський В.В. інформує про напрямки роботи земляцтва по зміцненню його зв’язків з органами державної влади та місцевого самоврядування рідної Житомирщини.На зустрічі делегації МГО «Земляцтво житомирян» з керівниками Овруцького району текст Угоди про співробітництво між Земляцтвом, Овруцькою районною радою та райдержадміністрацією підписали голова Овруцької райдержадміністрації Левківський Микола Григорович, голова Овруцької районної ради Налапій Василь Васильович та голова Овруцького осередку Міжнародної громадської організації «Земляцтво житомирян» Баранівський Віктор Михайлович.

(читати далі...)

Активісти Вікіпедії об’їдуть Коростенський район з Вікіекспедицією

10.11.2011

Вікімедіа Україна

26-27 листопада відбудеться Вікіекспедиція по Коростенському району Житомирської області, під час якої буде зібрано інформацію та фотоматеріали про ключові населені пункти Коростенщини. Район стане другим в Україні після Макарівського Київської області, де відбудеться Вікіекспедиція. Про це сьогодні повідомив виконавчий директор громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрій Пероганич.

(читати далі...)

Музей партизанської слави в селі Словечно

10.11.2011

ФОЙЄ МУЗЕЮ  Партизанської слави в селі Словечно Овруцького районуДелегація МГО «Земляцтво житомирян» в честь 70-річчя партизанського руху на Україні відвідала місто Овруч та Музей партизанської слави в селі Словечно Овруцького району.

(читати далі...)

Московський осередок МГО «Земляцтво житомирян»

08.11.2011

Віктор Борисович Демянчук

Віктор Борисович Демянчук обраний головою Московського осередку МГО «Земляцтво житомирян» в 2002 році. За цей період чисельність осередку в Москві зросла до 200 членів, які є вихідцями з Житомирщини.

(читати далі...)