Відділ Освіти дякує за підтримку освітянської галузі

11.12.2019

Відділ Освіти дякує за підтримку освітянської галузі

Розміщено на сторінці «Відділ Освіти» у фейсбуці 11 грудня 2019 року
Відділ Освіти висловлює подяку за підтримку освітянської галузі

(читати далі...)

Луганське земляцтво в Києві відзначило 20-річний ювілей

08.12.2019

Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай вітає земляцтво з ювілеем

8 грудня 2019 року Луганське земляцтво в місті Києві святкувало свій 20-річний ювілей. Представники нашого земляцтва також були на урочистих заходах та особисто привітали колег з визначною датою.

(читати далі...)

Кубок земляцтв з більярдного спорту

07.12.2019

Учасники Кубку земляцтв з більярдного спорту

7 грудня 2019 року під егідою Хмельницького земляцтва, яке сьогодні виступає куратором асоціації земляцьких організацій «Рада земляцтв областей та регіонів України», відбувся кубок земляцтв з більярдного спорту.

(читати далі...)

Проект «Діаспора»

03.12.2019

Віктор Борисович Дем’янчук біля своїх робіт

3 грудня 2019 року в Національному культурному центрі в місті Москві відбулося засідання московського відділення Міжнародної громадської організації «Земляцтво Житомирян» по обговоренню планів діяльності проекту «Діаспора».

(читати далі...)

Висадка дерев у Брусилові

28.11.2019

Борис Войцехівський, Володимир Габенець та учасники акції висаджують дерева

Наш земляк письменник Борис Войцехівський ініціював відвідування пам’ятних місць та висадку дерев у місті Брусилові. Тож, 28 листопада 2019 року, делегація студентів Київського Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова на чолі з Борисом Михайловичем прибули до Брусилова.

(читати далі...)

Конференція до 70-річчя створення Інституту дослідів в Канаді

28.11.2019

Віктор Михайлович Барановський приймає участь у науково-практичній конференції з нагоди 70-річчя створення Інституту дослідів в Канаді

28 листопада 2019 року в головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася науково-практична конференція, присвячена 70-річчю створення інституту дослідів Волині в Канаді.

(читати далі...)

Екскурсія по київському заводу Оболонь

27.11.2019

Київський завод Оболонь на вулиці Богатирській

27 листопада 2019 року представники МГО «Земляцтво житомирян» на запрошення голови Хмельницького земляцтва Михайла Петровича Каплуна та президента ПрАТ «Оболонь» Олександра В’ячеславовича Слободяна, разом з іншими земляцькими організаціями побували на екскурсії по київському заводу Оболонь

(читати далі...)

«На зламі епох» - фотовиставка-ретроспектива Валеріана Антоновича

19.11.2019

Ірина Антонович розповідає про журналістську діяльність Валеріана

19 листопада 2019 року у Центральному Будинку Кіно міста Києва відбулася фотовиставка-ретроспектива «На зламі епох», присвячена пам’яті нашого земляка Валеріана Антоновича. Виставка організована дружиною Валеріана – Іриною Антонович.

(читати далі...)

Окрилена любов'ю - творчий вечір Олесі Сінчук

16.11.2019

Пісенна родина Сінчуків

У затишній залі Національної спілки письменників відбувся творчий вечір Олесі Сінчук, де звучала поезія та лунали пісні у супроводі рояля та гітари, пісні про рідну Житомирщину, сповнені пахощами саду біля батьківської хати, про Канаду та її славних українців, які далеко за океаном бережуть наші традиції багато років, про святе материнство і матінку Любов.

(читати далі...)

Свято села в Потаповичах

05.11.2019

 Музики на Святі села Потаповичі

5 листопада 2019 року відбулось святкування дня села Потаповичі, на яке прийшло багато односельчан та прибули поважні гості з Овруча, Києва та Нідерландів.

(читати далі...)